Львівські трамваї “розмовлятимуть” голосом Лілі Ваврін (відео)

621
Львівські трамваї розмовлятимуть голосом Лілі Ваврін

Протягом тижня аудіо супровід у міському електротранспорті Львова звучатиме вже голосом відомої львів’янки, української співачки Лілі Ваврін. Системні повідомлення, що звично закликають пасажирів до взаемоввічливості та нагадують про культуру поведінки в громадському транспорті, уже зовсім скоро звучатимуть по-новому.

“Нашу ініціативу змінити аудіосупровід у тролейбусах і трамваях підтримав колектив Дуже радіо і відома львів’янка, співачка Ліля Ваврін. Колектив “Дуже радіо” записав для нас чудові ролики, Ліля Ваврін їх озвучила.

Ліля Ваврін та Діана Гайворонюк у Львівському трамваї
Ліля Ваврін та Діана Гайворонюк у Львівському трамваї

Хочу сказати, що для нас дуже важливим є те, з чи ми звертаємося до людей поки вони їдуть в транспорті. Щоб ця інформація не була сухою, а мала й емоційне забарвлення, адже громадський транспорт це не найкомфортніше місце і тому ми хочемо, щоб поки люди в ньому їдуть, вони не забували, що варто бути ввічливими та взаємоввічливими” – повідомив начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Діана Гайворонюк, Ліля Ваврін та Іван Бондар на прес-конференції
Діана Гайворонюк, Ліля Ваврін та Іван Бондар на прес-конференції

Як уже повідомляли раніше, для самої співачки пропозиція озвучити аудіо супровід у міському електротранспорті виявилася дещо несподіваною, однак, вона погодилась, оскільки ідея здалася їй цікавою. Крім того, співачка зазначила, що серйозна інформація, яка подана з гумором, сприймається набагато краще, тому якщо завдяки їй хоча б одна людина усміхнеться і буде мати гарний настрій, то й вона буде щасливою.

“Для мене це творчий проект і я рада, що до нього долучилася, адже я музикант, а ще я є частиною Дуже радіо і нам було цікаво це робити. Хоча й неоднозначно, тому що це все ж таки супровід і потрібно було враховувати потреби всіх пасажирів, адже вони насправді дуже різні. Окрім того,   в нас було інформаційне навантаження, нам треба було донести інформацію, яку нам подав «Львівелектротранс». Тож ми намагалися максимально підійти  до «золотої середини»,  так щоб всім була доступна інформація, щоб вона була легкою, ненав’язливою, але динамічною”, – зазначила Ліля Ваврін.

Діана Гайворонюк у Львівському трамваї
Діана Гайворонюк у Львівському трамваї

У нових аудіо роликах йдеться не лише про культуру поведінки у громадському транспорті: Довкола стільки красивих жінок. Поступіться місцем; Зберігайте спокій – квитків вистачить на всіх; У трамваї (тролейбусі) можна сидіти, стояти, дивитися у вікно, тихенько розмовляти по телефону, читати в Інтернеті. І бажано поступатися місцем літнім людям, вагітним жінкам та дітям; а й про необхідність своєчасної оплати проїзду: Компостер завжди у межах вашої досяжності; Придбайте і закомпостуйте квиток – будьте дужими; Здивуй контролера – покажи закомпостований квиток.

“Коли мені передзвонили і сказали дослухайся до того, що є в трамваї і давай щось покреативимо та зробимо, тому що «Львівелектротанс» зробив таку пропозицію. Я зрозуміла, що це має бути дуже позитивно, тепло, оптимістично  та з гумором і так як вміє це робити лише Ліля Ваврін”, – розповіла Діана Гайворонюк, РК-директор «Дуже радіо».

Усі тексти аудіо роликів написано у дружній атмосфері творчого колективу «Дуже радіо», над зведенням звуку та залученням додаткових аудіо ефектів з особливою відповідальністю та наполегливістю попрацював звукорежисер Володимир Йовбак (Вова Грубий).

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.