Львівські митці збирають гроші на реставрацію столітньої брами

551
Львівські митці збирають гроші на реставрацію столітньої брами

У середу, 3 листопада 2021 року, в кав’ярні-галереї “Штука” (вул. Котлярська, 8) відбулося відкриття виставки-аукціону “Брамами Кракідал, вулицями історій”.

Митці збирають гроші для порятунку понад столітньої брами з кам’яниці №10 на вулиці Котлярській. Половину коштів від продажу робіт отримають художники, а друга половина – піде на оплату реставраційних робіт. До слова, бюджет реставрації складає 60 тисяч гривень, з них мешканці і сусіди уже зібрали 50%.

В аукціоні беруть участь 22 художників із 40 роботами, намальованими в часі пленеру у вересні-жовтні 2021 року. Серед авторів: Андрущенко Оксана, Булавіна Квітослава, Волошенко Тамара, Жеребецька Олена, Зав’ялова Дарія, Зотова Олена, Івженко Наталя, Казанцева Тетяна, Каменецька-Остапчук Олена, Ковтун Соломія, Луків Марта, Манюк Орест, Мацейко Орест, Мисюга Богдан, Приймак Христина, Сичов-Глазун Юрій, Стабрин Ярослав, Стасишин Ганна, Ступінський Микола, Фартух Ірина, Шатковська Вікторія, Ямаш Юрій.

Усі лоти можна переглянути за цим посиланням – https://bit.ly/3bxQjUB

Ставки потрібно робити у коментарях під фото роботи. Стартова сума для роботи — 1000 гривень, крок — 100 гривень. Також ви можете одразу придбати роботу будь яку роботу за ціною 3000 гривень.  До слова, кілька робіт уже продано за цим принципом.

Знаний львівський мистецтвознавець та дослідник творчості Івана Труша Юрій Ямаш передав на аукціон також дві свої книжки, які уже стали бібліографічною рідкістю. Це книжки “Труш малює Крим” та “Труш малює кобзаря”.  Ціна книжок теж стартує з 1000 гривень.

Завершення аукціону — 1 грудня 2021 року о 9:00.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.