Львівські майстрині планують одягти у вишиванки Bayraktar всіх працівників турецької компанії

458
Вишиванки Bayraktar
Вишиванки Bayraktar

Вишиті сорочки із зображенням турецького безпілотника вже у продажі, а частину прибутків піде на благодійність.

На львівському підприємстві “Беладонна” під торговою маркою “Мотив” створюють унікальні вишиванки Bayraktar. Візерунок із зображенням турецького безпілотника розробила ілюстраторка Марта Лещак.

“До нашого шоуруму у Львові завітали гості. Їм дуже сподобалась якість наших вишиванок. У розмові ми дізнались, що це представник з Посольства України в Турецькій республіці. Він запитав, чи можемо розробити для них ексклюзивну модель вишиванки за мотивами Bayraktar. Це був дуже сміливий задум, але ми обмінялись контактами і почали перші кроки до реалізації цього “засекреченого» проєкту”, – розповіла Олена Гнідець, керівниця ПП “Беладонна”.

Вишиванки Bayraktar
Вишиванки Bayraktar

Вишиванки Bayraktar уже можна придбати у шоурумі підприємства, а також онлайн. Крім того, львівські мисткині планують виготовити такі сорочки для усіх працівників компанії Bayraktar, продукція якої допомагає українським військовим ефективно воювати з ворогом.

“Ми запустили пробну вишиванку, і одразу ж після активного обговорення її вигляд затвердили, і ми почали виготовляти. Дизайн розроблено на основі візерунків кролевецьких рушників, що є нашим, рідним. А сам Bayraktar став сучасним оберегом нашої нації”, – додала керівниця ПП “Беладонна”.

Вишиванки Bayraktar
Вишиванки Bayraktar

Частину прибутків від продажу вишиванок Bayraktar львівське підприємство віддасть на благодійність, зокрема, на закупівлю турецьких безпілотників.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.