Львівські леви допоможуть боронити рідний край (відео)

0
426
Львівські леви допоможуть боронити рідний край

Чи за­мис­лю­ва­лись ви ко­ли-не­будь, чо­му й звід­ки у Льво­ві так ба­га­то ле­вів? Стар­ші лю­ди ка­жуть, що і не ле­ви це зов­сім. Як­що уваж­но при­ди­ви­тись до сим­во­лів на­шо­го міс­та, мож­на по­мі­ти­ти, що во­ни на­га­ду­ють лю­дей. І це не ви­пад­ко­во — ад­же це ко­лиш­ні львів­’я­ни, які в сво­є­му жит­ті щось зро­би­ли для сво­го міс­та. Се­ред них є пра­ви­те­лі й прос­ті го­ро­дя­ни.

Іс­нує од­на ніч у ро­ці, ко­ли всі львівсь­кі ле­ви зби­ра­ють­ся у по­та­єм­но­му міс­ці. А на свої зіб­ран­ня во­ни зап­ро­шу­ють ли­ше тих львів­’ян, які тво­рять доб­ро для міс­та Ле­ва, і роз­по­ві­да­ють їм свої іс­то­рії, – про цю та багато інших історій читачі зможуть довідатися з нової книжки львовознавців Івана та Петра Радковців «Таємниці львівських левів».

Презентацію книжки «Таємниці львівських левів» влаштують 19 червня в Товаристві охорони пам`яток. Під час зустрічі з читачами відбуватиметься благодійний аукціон, під час якого буде продано п’ять перших екземплярів книжки з автографами усіх, хто долучився до її випуску. Зібрані гроші передадуть нашим воякам через волонтерську ініціативу «Львівський лицар».

Участь у презентації візьмуть, окрім авторів Івана і Петра Радковців, художниця, авторка ілюстрацій до цієї книжки Іветта Ключковська, заступник головного редактора «Видавництва Старого Лева», поетеса Катерина Міхаліцина, літературний редактор книжки, письменниця Оксана Думанська.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.