Львівські леви допоможуть боронити рідний край (відео)

770
Львівські леви допоможуть боронити рідний край

Чи за­мис­лю­ва­лись ви ко­ли-не­будь, чо­му й звід­ки у Льво­ві так ба­га­то ле­вів? Стар­ші лю­ди ка­жуть, що і не ле­ви це зов­сім. Як­що уваж­но при­ди­ви­тись до сим­во­лів на­шо­го міс­та, мож­на по­мі­ти­ти, що во­ни на­га­ду­ють лю­дей. І це не ви­пад­ко­во — ад­же це ко­лиш­ні львів­’я­ни, які в сво­є­му жит­ті щось зро­би­ли для сво­го міс­та. Се­ред них є пра­ви­те­лі й прос­ті го­ро­дя­ни.

Іс­нує од­на ніч у ро­ці, ко­ли всі львівсь­кі ле­ви зби­ра­ють­ся у по­та­єм­но­му міс­ці. А на свої зіб­ран­ня во­ни зап­ро­шу­ють ли­ше тих львів­’ян, які тво­рять доб­ро для міс­та Ле­ва, і роз­по­ві­да­ють їм свої іс­то­рії, – про цю та багато інших історій читачі зможуть довідатися з нової книжки львовознавців Івана та Петра Радковців «Таємниці львівських левів».

Презентацію книжки «Таємниці львівських левів» влаштують 19 червня в Товаристві охорони пам`яток. Під час зустрічі з читачами відбуватиметься благодійний аукціон, під час якого буде продано п’ять перших екземплярів книжки з автографами усіх, хто долучився до її випуску. Зібрані гроші передадуть нашим воякам через волонтерську ініціативу «Львівський лицар».

Участь у презентації візьмуть, окрім авторів Івана і Петра Радковців, художниця, авторка ілюстрацій до цієї книжки Іветта Ключковська, заступник головного редактора «Видавництва Старого Лева», поетеса Катерина Міхаліцина, літературний редактор книжки, письменниця Оксана Думанська.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.