Львівські ІТ-спеціалісти створили браузерну онлайн-гру, яка блокує російські сайти

1208
Червоно-чорний прапор
Червоно-чорний прапор

Львівські ІТ-спеціалісти створили браузерну онлайн-гру для допомоги Україні у боротьбі з російською агресією.

Це аналог відомої гри «2048» — числова головоломка, для розгадування якої необхідні лише базові знання арифметики. Гра створена таким чином, що кожен «хід» гравця наближує сайти РФ до блокування. Один гравець за одну годину гри надсилає близько 20 000 запитів для блокування сайтів, що обслуговують армію РФ. Точний список цих сайтів не оголошується в цілях безпеки ініціативи.

Завдяки простій механіці гра є простим способом допомоги і доступна навіть для дітей, підлітків та усіх, хто не має спеціальних навичок для боротьби з агресією РФ.

Що потрібно для участі?

Мати доступ до інтернету Зайти на сайт playforukraine.live

Просто залиште відкритою цю сторінку на своєму комп’ютері або смартфоні, щоб вона автоматично навантажувала сайти агресора. Якщо ви граєте з території України, обов’язково потрібно використовувати VPN.

Якщо ви граєте з інших країн, використання VPN не є обов’язковим. Кількість атак буде в рази вища при використанні desktop версії (ПК, ноутбуки).

Гра PLAY FOR UKRAINE
Гра PLAY FOR UKRAINE

 

Для кого гра?

Розробники: Гра для усіх, але ми найбільше прагнемо таким чином залучити дітей і підлітків.

Ми знаємо, що молоді люди прагнуть допомогти Україні перемогти, але часто не знають як це зробити. Ця гра допоможе їм використати свій час з користю для спільної перемоги. Тому просимо не лише грати в гру, але і долучати друзів і знайомих по всьому світу.

Які сайти будуть атакуватись?

Розробники: Наша головна ціль — сайти, які обслуговують російську армію. Ми не хочемо попереджати ворога про наші конкретні цілі, тому список сайтів не публікуватимемо. Також працюємо над завданнями від IT ARMY of Ukraine.

Де краще грати в гру, на смартфоні чи комп’ютері?

Розробники: Якщо ти граєш на комп’ютері, то ефект буде сильнішим. Навіть якщо ти просто відкриєш сторінку в браузері і залишиш її — атака буде відбуватись.

Про оригінальну гру 2048

2048 — відеогра, початково браузерна, написана 19-річним італійським розробником Габріелем Чіруллі (італ. Gabriele Cirulli) мовою програмування JavaScript. Гра є числовою головоломкою з полем у формі квадрата 4×4 клітинки. Метою гри є, складаючи плитки з числами, отримати плитку номіналу «2048», звідки й назва (але при бажанні можна продовжити далі). Код гри відкритий і викладений на сторінці розробника в GitHub.

Ігровий процес

Гра починається на квадратному полі з 16-и клітинок, де дві клітинки зайняті плитками номіналом «2» і «4». Кожну плитку можна перемістити по горизонталі чи вертикалі. Щоразу як гравець переміщує плитку, на полі з’являється додаткова плитка номіналу «2» (з ймовірністю 90 %) або «4» (з ймовірністю 10 %). Дві плитки одного номіналу, будучи поміщеними на одну клітинку, зливаються в одну, номінал якої дорівнює сумі злитих. Якщо в одній ліній після руху поряд стоять понад дві плитки одного номіналу, то вони зливаються автоматично. Кожному номіналу відповідає свій колір, що більший номінал, то «гарячіший» колір.

За кожне злиття ігрові очки збільшуються на номінал новоутвореної плитки. Метою є отримати плитку «2048», після чого дозволяється продовжити. Гра закінчується, якщо після чергового переміщення неможливо виконати жодне злиття плиток.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.