«Львівські імпресії неовізантизму Михайла Бойчука (1910–1914)». Лекція друга (відео)

1149

23 березня 2017 року в виставковому залі Національного музею ім. Андрея Шептицького у Львові (вулиця Драгоманова, 42) відбулась уже друга лекція Ярослав Кравченко під назвою «Львівські імпресії неовізантизму Михайла Бойчука (1910–1914)».

Ярослав Кравченко
Ярослав Кравченко

Чудовий лектор  Ярослав Кравченко розкрив роль митрополита Андрея Шептицького та першого директора НМЛ професора Іларіона Свєнціцькогоу творчій долі митця Михайла Бойчука, розглянцв питання, пов’язані з діяльністю членів групи «Renovation Bizantine» у царинах сакрально-монументального мистецтва та реставрації пам’яток. Пан Ярослав Кравченко також розповів про внесок художниці Ярослави Музики у збереженні творчої спадщини Михайла Бойчука.

Михайло Бойчук в реставраційній майстерні у Львові
Михайло Бойчук в реставраційній майстерні у Львові

Нагадаємо що, 2 березня 2017 року, в виставковому залі Національного музею ім. Андрея Шептицького у Львові (вулиця Драгоманова, 42) відбулась перша з серії лекцій Ярослава Кравченка об’єднаних темою “Мистецтво українського авангарду: від Неовізантизму до Бойчукізму”.

Загалом Ярослав Кравченко в Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові планує прочитати 5 лекцій на тему неовізантизму Михайла Бойчука. Слідкуйте за подальшими анонсами.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.