“Львівська Політехніка” зустріла нових студентів

932
У «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студенти

3 вересня відбулася одна, можливо не перша за важливістю у місті подія, але для великої кількості першокурсників Національного університету «Львівська політехніка», дуже визначна подія. Їх посвятили в студенти.У «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студенти

Понад 4600 юнаків та дівчат зібралося тут на традиційному місці проведення загальноуніверситетських урочистостей – майдані перед четвертим навчальним корпусом. Батьків, родичів, знайомих, котрі прийшли привітати новоспечених першокурсників, порахувати було нереально.

У «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студенти

Перед початком урочистості хвилювалися всі, і новоспечені студенти і вишівська професура, і духовий оркестр разом з хором. Хор, до речі, мене приємно здивував, а духовий оркестр можливо цікавіше було б замінити на струнний. В жодному разі не хочу образити духовиків, але студентський гімн під супровід духового оркестру сприймався досить неоднозначно.

У «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студенти

Дійство розпочалося, коли директори всіх 16 навчально-наукових інститутів зайняли місця поруч із своїми підопічними. Найкращі студенти університету третьокурсниця Христина Сенус та п’ятикурсник Микола Брич підняли на високій щоглі державний прапор.

У «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студенти

Далі на сцену запросили представників першокурсників, де вони вголос зачитали слова студентської присяги. Ректор вручив їх символічний ключ до знань і величезний студентський квиток. А хор виконав студентський гімн “Gaudeamus igitur”.

У «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студенти

Святий отець чемно привітав усіх першокурсників та батьків, побажав не лінуватися і благословив усіх добрим словом та святою водою.

У «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиСправжній вибух сміху викликала поява Гінця із вічним вогнем науки. Виглядав він не дуже кумедно і його поява нагадувала ранок в дитячому садочку. За ним прийшли три Музи, які уособлювали три історичні фундаментальні напрями університету: інженерія, архітектура і будівництво. Автор проекту і будівничий головного корпусу політехніки легендарний професор Юліан Захарієвич розповів юним політехнікам, як був збудований 1877 року головний корпус, що належить до перлин архітектурного мистецтва Львова.

У «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиПожвавлення в рядах студентів та батьків спричинила поява співака Андрія Заліска у фінальній частині урочистості. Андрій, у супроводі балету, виконав пісню  і побажав легкого навчання.

У «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиУ «Львівській політехніці» першокурсників посвятили у студентиЗавершилося дійство потужним залпом з конфеті-гармати, котра висипала на голови присутніх кілограми срібної фольги та спалахами піротехнічних холодних фонтанів. Після чого студенти-першокурсники розійшлися по своїх інститутах.


Если у вас заболела собака или кошка, то лучший выбор – это ветеринар на дом круглосуточно. Ведь не всегда удобно вести животное в клинику.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.