Львівська опера запрошує на концерт «Любов в Маленькому Парижі»

431
Львівська опера запрошує на концерт «Любов в Маленькому Парижі»

7 березня у Львівській національній опері відбудеться концерт «Любов в Маленькому Парижі» у виконанні Зіновія Карача, Марії Стоколяс, Богдана Дашака, FIJI band та Симфонічного оркестру ЛНМА ім. Лисенка. 

Початок о 19:00, повідомили організатори VINIL Concert agency.

У програмі – всесвітньо відомі шедеври французької музики з репертуару Едіт Піаф, Джо Дассена, Мішеля Леграна, Патрісії Каас, Поля Моріа, Міреї Матьє, Лари Фабіан та багатьох інших.

«Львів часто називають «Маленьким Парижем», містом роматичних побачень! Адже тут є місця, де Ви зустрілися і покохали, де у вас «свої» вулички, «своя» лавочка у парку, «своє» кафе… «Любов в Маленькому Парижі» – чудовий спосіб зізнатися у почуттях мовою французької музики. Саме так звучить романтика! Запросіть коханих на побачення у перший день весни!», – запрошують організатори VINIL Concert agency.

Львівська співачка, володарка одного з кращих в країні меццо-сопрано Марія Стоколяс:

«Французьку пісню люблю з дитинства. Коли чую Мірей Матьє, Шарля Азнавура, Едіт Піаф одразу поринаю спогадами у один зимовий вечір. Мені 5 років, я сиджу вдома з застудою. До кімнати заходить тато, щойно з роботи, і дає мені в руки зимну з морозу платівку з піснями Мірей Матьє і наказує, що слухати її можна буде лише після того, як вона зігріється. Пам’ятаю з яким нетерпінням я обіймала-зігрівала ту дорогоцінну платівку. З якою насолодою слухала. Не розуміла французької, але точно знала, що ці пісні про ніжність, добро і любов. Може тому мені та французька пісня так запала в душу бо мені здається, що окрім нас, українців, так про любов вміють співати хіба французи».

Співак, фронтмен гурту КАРАЧ Зіновій Карач: «Я з дитинства слухав французьку музику, любив французьке кіно, кілька років тому я почав виконувати пісні французькою у проєкті «Notre Dam De Paris» і навіки закохався у французьку мову. Тому, коли отримав пропозицію взяти участь в цьому концерті, не міг відмовитися від можливості заспівати кілька своїх улюблених пісень».

Квитки за посиланням: concert.ua/uk/booking/lyubov-v-malenkomu-parizhi-lviv

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.