Львівська обласна бібліотека для дітей запрошує повірити в диво

460

22 лютого 2016 р. о 12.00 год. у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбудеться презентація книжки Вікторії Дудік «Вірю в диво».

Це перша друкована збірка юної поетеси – учениці Львівської спеціальної школи-інтернату №100 для сліпих дітей. Ініціатор заходу – Оксана Потимко – виконавчий директор Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ».

Невипадково, що презентація відбудеться саме у дитячій Обласній бібліотеці, адже працівники бібліотеки активно спілкуються з дітьми з обмеженими можливостями, беруть участь у проекті «Дейзі-бібліотека» – начитують тексти. А ще бібліотека співпрацює з організацією «Карітас», бере участь у благодійних ярмарках, тому завжди радо відгукується на пропозиції співпраці.

Вікторія Дудік "Вірю в диво"
Вікторія Дудік “Вірю в диво”

До участі у презентації запрошені актори та диригент Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької, члени Національної спілки письменниківУкраїни, духовні наставники, члени Львівського осередкуУкраїнської спілки інвалідів, директор БО «Фонд Родини Нечитайло», учні львівських шкіл.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.