Львівська філармонія запрошує відзначити 100-річчя Короля танго (відео)

305
Львівська філармонія запрошує відзначити 100-річчя Короля танго

Астор П’яццола – геній в історії Музики, а його творчість житиме у всі часи. Цього року музичний світ відзначає 100-річчя від дня народження славетного композитора. З цієї нагоди Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика презентує грандіозний проект – «Король танго. Астор П’яццола».

Унікальна подія для всіх шанувальників класики відбудеться 14 березня у самому серці Львова – Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика.

До композицій «El Gran Ástor» – Великого Астора можна дібрати чимало синонімів… Він є одним із небагатьох композиторів, що зміг записати й виконати на концертах майже всі свої твори. Неперевершений арґентинський музикант і композитор 2-ї половини XX сторіччя. Його твори докорінно змінили уявлення про традиційне танго, надали йому сучасного звучання завдяки елементам джазу і класичної музики. П’яццола – засновник стилю, що отримав назву “нуево танго”.

На сцені Концертного залу Людкевича виступлять: Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, скрипаль-віртуоз Марко Комонько та блискучий виконавець з Києва Ігор Саєнко, який гратиме на рідному інструменті Астора П’яццоли – бандонеоні.

У програмі лише хіти усіх часів «короля танго»: «Пори року в  Буенос-Айресі» для скрипки з оркестром, «Aconcagua» – знаменитий концерт для бандонеона з оркестром, а також – знамените Libertango!

За дириґентським пультом виступить Володимир Сивохіп.

Щоб створити максимально комфортну і безпечну атмосферу 14 березня заплановано 2 концерти – о 17:00 та 19:30.
Партнер проєкту – Концертна агенція «UKR Artists»

Детальна інформація про подію та квитки за посиланнями:
14 березня / 17:00 – https://philharmonia.lviv.ua/event/the-king-of-tango-2/
14 березня / 19:30 – https://philharmonia.lviv.ua/event/the-king-of-tango/

Наталя МЕНДЮК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.