Львівська Філармонія запрошує у Музичні мандрівки

286
Львівська Філармонія запрошує у Музичні мандрівки

Щомісяця Концертний зал Людкевича наповнюється дитячим сміхом, захопленими оченятами, веселими забавами та звісно ж – чудовою музикою у виконанні Академічного симфонічного оркестру філармонії. У вересні у Львівській національній філармонії стартував новий сезон Сімейних концертів!

Вже 17 жовтня об 11:30 на дітлахів очікує наступна подія циклу – Карнавал тварин!

“Карнавал тварин” – один з найпопулярніших творів французького композитора Каміля Сен-Сенса. «Велика зоологічна фантазія», яку композитор написав як жарт, сюрприз для друзів, стала одним із найулюбленіших творів дітей та дорослих. Кожна із 14-ти частин фантазії зображає різних тварин, включаючи лева, черепаху, слона, а також скам’янілості, акваріум та зозулю.

Завдяки учасникам хореографічної студії КМДШ (Креативної Міжнародної Дитячої Школи) гості зможуть не тільки через музику познайомитися з тваринами, а й побачити їх на сцені.

Події із циклу Сімейних концертів є особливими для філармонії. Виникли вони у співпраці із Центром музичного розвитку «Tempo» та одразу здобули неабияку популярність, щоразу збираючи повний зал дітлахів.

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика
Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика

Програми подій спеціально підібрані для дітей від 2 до 9 років, а самі концерти тривають менш ніж годину. Кожна подія унікальна та інтерактивна. Перед концертом на дітей очікують цікаві активності від аніматорів Центру музичного розвитку «Tempo».

Теми самих концертів оригінальні та захопливі: діти знайомляться із музикою різних композиторів та країн. При цьому кожен концерт є тематичним. Наприклад, у «Пернатих забавах» слухачі подорожують дивовижним світом пташок, який виникає завдяки інструментам симфонічного оркестру; у «Музичних історіях» маленькі гості знайомляться із Пер Гюнтом і мандрують мальовничою Скандинавією. а «Карнавал тварин» знайомить дітлахів із світом різноманітних істот – маленькими рибками, левом, черепахою, слоном та багатьма іншими.

Кожна подія Сімейних концертів супроводжується цікавими історіями від ведучого Олега Пригоди, завдяки яким слухачі подорожують магічними світами, на хвильку стають справжніми дириґентами, музикантами, допомагають героям відгадати найскладніші загадки чи знайти вірний шлях.

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика
Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика

Також після кожної події дітки мають можливість познайомитися із усіма інструментами оркестру та поспілкуватися із музикантами. Ці моменти концертів зазвичай є найбільш яскравими, адже скільки радості й захоплення викликає момент, коли дитина торкається і пробує грати на скрипці, арфі чи навіть – валторні. Такі миттєвості неодмінно запам’ятаються усім!

Сімейні концерти у Львівській філармонії вже стали чудовою нагодою весело провести час усією сім’єю чи із друзями!

Детальна інформація про подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/family-concerts-the-carnival-of-animals-2/

Наталя МЕНДЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.