Львівська філармонія провела заходи до ювілею Кобзаря (відео)

444
Львівська національна філармонія
Львівська національна філармонія

На честь відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка Львівська національна філармонія 9 березня реалізувала проєкт «Поет свободи». На заході були присутні волонтери, захисники, громадські активісти, а також студенти училища Героїв Крут.

Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» під орудою Тараса Вергуна та солісти Софія Соловій та Роман Страхов, а також студентки Львівського фахового коледжу культури і мистецтв виконали інструментальні та хорові твори-присвяти Кобзару.

10 березня до 210-річчя дня народження Тараса Григоровича присвячені йому твори прозвучали у виконанні двох провідних оркестрів — Військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

У Шевченкових — словах пророцтва та заклики до боротьби, вкриті кровʼю сторінки історії та мальовничі мрії про майбутнє, правдиві картини життя та прекрасні пейзажі Батьківщини. Тарас Шевченко — поет, чиї рядки в усьому світі згадують, коли говорять про Україну. Тарас Шевченко — поет, в чиї слова ми віримо зараз, коли продовжується описана ним боротьба за нашу Незалежність.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.