Львівщина туристична отримала яскравий логотип

2130
Туристичний логотип Львівщини

Львівщина має новий яскравий туристичний логотип. Це стилізована кирилична літера “л”, яку наповнюють субелементи – цікаві для туристів приваби області: гори, мінеральні води, активний туризм, львівська ратуша, трамвай, філіжанка кави, гірськолижні курорти, храми та святкові традиції.

“Ребрендинг логотипу був передбачений в обласній Програмі розвитку туризму та курортів у Львівській області, оскільки він не сповна відображав туристичні можливості нашого краю”, – розповів “Фотографіям старого Львова” директор департаменту міжнародного співробітництва і туризму Львівської облдержадміністрації Віталій Горбатенко.

“Нас не задовольнила колористика старого логотипу – він був чорно-білим. Також україномовне гасло логотипу не збігалося з англомовним. Відтак, ми звернулися до кількох рекламних агенцій і дизайнерів”, – зазначив Горбатенко.

За його словами, найкращі пропозиції надіслала відома у Львові рекламна агенція, яка розробляла бренд для Міжнародного аеропорту ім. Д. Галицького: “Ми вибрали професіоналів у цій галузі”.

Для затвердження логотипу при департаменті міжнародного співробітництва і туризму було утворену експертну групу з представників ОДА, обласної ради, туристичного бізнесу, громадськості та дизайнерів, рішення якої приймалося консенсусом.

Дизайнери запропонували кілька варіантів логотипу. Спочатку розглядався варіант, де були зображені гори, замки та сонце. Але таке позиціонування туристичного бренду експертній групі видалося неоригінальним.

Старий і новий логотипи Львівщини
Старий і новий логотипи Львівщини

“У концепцію туристичного логотипу ми заклали впізнаваність, кольоровість, розкриття туристичних можливостей, поєднання логотипу Львівщини із логотипом м. Львова, поєднання літніх і зимових видів відпочинку. Після численних дискусій зупинилися на варіанті, де зображена кирилична літера “л”, яка символізує Львівщину та Львів, – наголосив директор департаменту. – До речі, в обрисах цієї літери експерти відкрили для себе інші асоціації: хтось бачив Ейфелеву вежу, хтось – завод ЛАЗ, інші – складену книжку або вишиваний рушник”.

Щоб створити логотип, витратили 20 тис. гривень. Саме стільки було передбачено у Програмі розвитку туризму та курортів. За ці кошти рекламісти, окрім універсального, розробили і зимовий туристичний логотип Львівщини, який Віталій Горбатенко пообіцяв представити згодом. До слова, логотип Одеської області коштував 60 тис. гривень.

Розробка туристичного символу Львівщини зайняла приблизно три місяці, з яких найбільше часу витратили на пошук гасла та його адекватний переклад. Відтак, привабити туристів має гасло “Дивовижні відкриття”, англійською – “Аmazing discoveries”.

Авторські права на використання туристичного логотипу належать Львівській ОДА, і, звісно, вона зацікавлена у його максимальному поширенню. Та перед тим, як використовувати логотип комерційно, потрібно звернутися у департамент.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.