Львівян запрошують на виставку Ганни Криволап «Діалог традицій»

346
Національний (колишній Промисловий) музей, сучасний вигляд
Національний (колишній Промисловий) музей, сучасний вигляд

В п’ятницю, 28 січня 2022 року, о 16:00 у головному корпусі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки виставку Ганни Криволап “Діалог традицій”.

Виставку представляють колекції «Причетність» і «Стрічки». Вони визначають поетично-смислову цілісність картин, які об’єднує концепт культурно-генетичного коду – важливої ланки світоглядного поля авторки.

Мисткиня входить до рейтингу топ-100 найкращих українських майстрів за кордоном. Окрім персональних виставок, вона бере активну участь у групових і міжнародних виставкових проєктах. Твори Ганни Криволап зберігаються в музеях і у приватних колекціях.

Живопис Ганни Криволап завжди вирізнявся чуттєвістю, поетичністю і при тім особливою динамікою мазка та відтінків фарб. Невимовне чуття кольору закладено в Ганни генетично. Не випадково її творчість має успіх серед художників, мистецтвознавців і колекціонерів. Виставки Ганни Криволап вдало відбуваються в різних країнах світу. Мисткиня входить до офіційного міжнародного рейтингу топ-100 найкращих українських майстрів. Завдяки цілеспрямованій праці та надійному академічному вишколу Ганна Криволап досягає блискучого результату, а її роботи видаються неймовірно органічними у провідних музеях України та Європи.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.