Львівян запрошують на відкриття українського павільйону Тбіліського бієнале сценографії 2020

322
Львівян запрошують на відкриття українського павільйону Тбіліського бієнале сценографії 2020

У вівторок, 6 жовтня 2020 року, о 19:00 Галерея сценографії (вул. Городоцька, 36 (Львівський театр ім. Лесі Українки)) очікуватиме львів’ян та гостей міста Львова на відкритті українського павільйону Тбіліського бієнале сценографії 2020.

Виставка представляє твори художників із усіх регіонів України та розкриває широкий діапазон тем. На виставці будуть представлені ескізи, макети та костюми Алії Меженіної, Ярослава Нірода, Богдана Поліщука, Дарії Зав’ялової, Олега Татарінова, Сергія та Наталії Ридванецьких, Наталії Денисової, Інесси Кульчицької та Олександра Білозуба. Куратор проекту Олег Онещак.

Для виставки організатори створили незвичну паперову арт-територію. Відвідувачі зануряться у простір, наповнений шелестом і шурхотінням.

Тбіліське бієнале сценографії – масштабний міжнародний фестиваль, створений з метою сприяння розвитку сучасного сценографічного мистецтва. Проєкт має на меті створити умови для професійного розвитку та обміну творчими ідеями серед молодих сценографів, а також сприяти міжкультурному діалогу молодих художників. До програми фестивалю входять ​​виставки робіт учасників та їхній огляд, круглі столи щодо сучасного мистецтва та конкретних проблем сценографії, творчі дискусії та презентації.

Експозицію виставки можна буде оглянути в Галереї сценографії (вул. Городоцька, 36 (Львівський театр ім. Лесі Українки)) з 6 жовтня до 18 жовтня з вівторка по неділю включно з 14:00 до 19:00. Вхід вільний.

Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень.

Олена СПАС

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.