Львів’ян запрошують на лекцію «Місто (не)пам’яті: досвід презентації травматичного минулого в міському просторі»

222
Локації вуличної виставки «Львів'43: Місто (не) пам'яті
Локації вуличної виставки «Львів'43: Місто (не) пам'яті"

В суботу, 17 листопада 2018 року, о 16:00 у малому залі Палацу Хоткевича (ауд. 223) відбудеться лекція на тему «Місто (не)пам’яті: досвід презентації травматичного минулого в міському просторі».

На заході буде представлено різні аспекти створення та функціонування музейної вуличної виставки «Львів’43: Місто (не)пам’яті», яка протягом липня-жовтня розміщувалась на 12 міських локаціях. Зокрема, буде представлено:

  • основні ідеї та концепцію виставки, історію Голокосту у Львові та опис місць експонування, життєві історії головних персонажів виставки (науковий співробітник музею Андрій Усач);
  • труднощі пов’язані з розміщенням вуличної виставки у просторі Львова, взаємодія з громадою міста та готовність (чи неготовність) містян говорити про суперечливі теми української історії (директор музею Ольга Гончар);
  • діяльність музею по збереженню виставки, співпраця з правоохоронними органами, документування фактів нищення та руйнування вуличних банерів (юрисконсульт Ніна Хома).

Захід відбудеться в рамках щорічного фестивалю «Місто, що надихає», основна ідея  якого – мости порозуміння.

«Місто, що надихає» – міський фестиваль, який координує офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО». Ідея проекту – підсумувати та відсвяткувати річницю нового титулу Львова – Міста літератури. Першого міста в Україні, яке увійшло до Мережі креативних міст ЮНЕСКО. В межах фестивалю на гостей чекатимуть літературні зустрічі, театральні дійства, насичена дитяча програма, дискусійні та освітні майданчики.

Потрапити на лекцію можна абсолютно безкоштовно.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.