Львів′ян запрошують на благодійну виставку в підтримку притулку для тварин “Милосердя”

555
Львів′ян запрошують на благодійну виставку в підтримку притулку для тварин

Усіх небайдужих запрошують допомогти тваринам з притулку “Милосердя”, повідомляє Форпост. На виставці будуть представлені ранні роботи Аделії Мирончук , простої дівчини, котра жертвує свої роботи на благодійність. Допомагати бездомним тваринам – це її дитяча мрія, до котрої ми всі зможемо долучитися!

22-23 вересня о 16.00 годині за адресою вул. Руська, 10 розпочинається аукціон. З 24 по 30 вересня відбуватиметься виставка-продаж. Вхід вільний.

Картини вражають дитячою щирістю та безпосередністю, барвами, фантазією та теплотою. Ми запрошуємо всіх поціновувачів прекрасного та небайдужих львів’ян долучитися до події та взяти участь в аукціоні, тим самим допомогти братам нашим меншим і придбати собі на згадку чудову дитячу картину.

Благодійна виставка – продаж спрямована на підтримку Громадської організації “Львівське товариство захисту тварин” та Притулку Милосердя.

Постер благодійної виставки-аукціону "Руки милосердя"
Постер благодійної виставки-аукціону “Руки милосердя”

“Це благодійна виставка-продаж моїх дитячих робіт для допомоги притулку для тварин “Милосердя”. Ще з самого дитинства я дуже любила тваринок, та часто їх малювала, і просила батьків дозволити завести хоч якогось улюбленця . І мені дозволили – ми взяли з вулиці маленького кволого котика. Як це було чудово спостерігати як він перетворюється в розкішну вдячну та віддану кицю!) Тоді я зрозуміла, що завжди, чим зможу, але буду допомагати беззахисним тваринкам! Також я хотіла допомагати тваринам, та побудувати притулок ,але коли я виросла,я зрозуміла що на таку Велику справу потрібно буде дуже-дуже багато коштів, та я подумала що не можу просто сидіти та чекати, потрібно починати з найменших кроків. Тоді в мене виникла ідея – організувати виставку –продаж моїх дитячих робіт на благодійній основі, для тварин”, – розповідає Адель.

Організатори події — Адель Мирончук та Жіноче Християнське Марійське товариство “Милосердя”.

Наталка РАДИКОВА

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.