Львів′ян запрошують на благодійну виставку в підтримку притулку для тварин “Милосердя”

850
Львів′ян запрошують на благодійну виставку в підтримку притулку для тварин "Милосердя"

Усіх небайдужих запрошують допомогти тваринам з притулку “Милосердя”, повідомляє Форпост. На виставці будуть представлені ранні роботи Аделії Мирончук , простої дівчини, котра жертвує свої роботи на благодійність. Допомагати бездомним тваринам – це її дитяча мрія, до котрої ми всі зможемо долучитися!

22-23 вересня о 16.00 годині за адресою вул. Руська, 10 розпочинається аукціон. З 24 по 30 вересня відбуватиметься виставка-продаж. Вхід вільний.

Картини вражають дитячою щирістю та безпосередністю, барвами, фантазією та теплотою. Ми запрошуємо всіх поціновувачів прекрасного та небайдужих львів’ян долучитися до події та взяти участь в аукціоні, тим самим допомогти братам нашим меншим і придбати собі на згадку чудову дитячу картину.

Благодійна виставка – продаж спрямована на підтримку Громадської організації “Львівське товариство захисту тварин” та Притулку Милосердя.

Постер благодійної виставки-аукціону "Руки милосердя"
Постер благодійної виставки-аукціону “Руки милосердя”

“Це благодійна виставка-продаж моїх дитячих робіт для допомоги притулку для тварин “Милосердя”. Ще з самого дитинства я дуже любила тваринок, та часто їх малювала, і просила батьків дозволити завести хоч якогось улюбленця . І мені дозволили – ми взяли з вулиці маленького кволого котика. Як це було чудово спостерігати як він перетворюється в розкішну вдячну та віддану кицю!) Тоді я зрозуміла, що завжди, чим зможу, але буду допомагати беззахисним тваринкам! Також я хотіла допомагати тваринам, та побудувати притулок ,але коли я виросла,я зрозуміла що на таку Велику справу потрібно буде дуже-дуже багато коштів, та я подумала що не можу просто сидіти та чекати, потрібно починати з найменших кроків. Тоді в мене виникла ідея – організувати виставку –продаж моїх дитячих робіт на благодійній основі, для тварин”, – розповідає Адель.

Організатори події — Адель Мирончук та Жіноче Християнське Марійське товариство “Милосердя”.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.