Львів «окупували» коти Наталки Калініченко

907
Львів «окупували» коти Наталки Калініченко

Вчора, 13 березня 2016 року, у Львіському історичному музеї (пл.Ринок, 6) відбулося відкриття виставки авторських робіт художниці Наталки Калініченко “Місто котячих мрій”.

На виставці представлено 20 робіт авторки, на яких ми можемо познайомитись з архітектурою величного міста Львова, такою якщо б її створював палкий прихильник та поціновувач котів. Поринути в історію багатовічної львівської архітектури у поєднанні із зображеннями цих тваринок.

Художниця Наталка Калініченко
Художниця Наталка Калініченко

Малює художниця просто від душі, адже не є професійним художником . За освітою Наталка Калініченко медик, а зараз навчається в Університеті фізичної культури.

«У Наталі це вже четверта по рахунку і друга виставка в нашому музеї . Ми раді, що її перша персональна виставка відбулась теж в стінах нашого музею. І, також раді, що вона успішно продовжує цю традицію.

Цього разу – це вже трохи інший проект, хоча так само коти, але – «Львів очима котів. Що було би якби на місці левів були б коти» – такий приблизно задум виставки. Подано Львів очима котів, Львів з котами, а з боку, для порівняння те, що ми бачимо нашими людськими очима», – розповів модератор виставки – старший науковий співробітник Львівського історичного музею Тарас Рак.

Окрім того кожна картина чи секція картин, об’єднаних одним задумом, проілюстровані та доповнені байками чи історіями «як би це могло бути, як би це могло звучати». До слова сказати, автором цих історій є Тарас Рак.

На додаток до виставки зроблена мапа, де ці коти розташовані по місту Львову. При бажанні і вільному часі можна взяти мапу, перейтися містом Лева, подивитися наживо на персонажів та героїв цієї виставки. Знайти і звірити так це чи не так, правда чи ні.

Мапа розташування львівських Котів
Мапа розташування львівських Котів

«Маю надію Ви знайдете час і за допомогою цієї мапи пошукаєте реальні скульптури, реальну ліпнину. Бо можливо помилилися автори, а може щось наплутали коти» – зазначила авторка, а ще поділилася планами на майбутнє. А у них – знову ж таки коти, але уже мандрівники – «Коти по Європі».

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.