Львів’янам розкажуть про фотоархів музею-садиби Івана Франка в Нагуєвичах

305
Львів'янам розкажуть про фотоархів музею-садиби Івана Франка в Нагуєвичах

В п’ятницю, 7 жовтня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) запрошуємо на лекцію-розповідь “Фотоархів музею-садиби Івана Франка в Нагуєвичах“.

За 60 хвилин український історик, науковець, учитель, кандидат історичних наук, доцент, директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак розповість про найцікавіші родзинки фотоархіву музею-садиби Франка в Нагуєвичах.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм, Державним історико-культурним заповідником “Нагуєвичі” та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Від маловідомих родинних світлин до нововіднайдених фотографій знакових гостей і унікальних кадрів будівництва музейного комплексу. Більшість цих унікальних знимків вперше покажуть на широкий загал.

Для справжніх поціновувачів творчості Івана Франка буде представлено розповідь багаторічного та ґрунтовного дослідника творчості великого мислителя.

До та після лекції традиційно пригощає Кава Старого Львова. Вхід вільний.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.