Львів’ян запрошують у філармонію на теплий осінній концерт при свічках

149
Теплий вечір при свічка. Львів’ян запрошують на вечір танго

У Львівській філармонії продовжується цикл теплих та затишних концертів при свічках. Зокрема, 11 листопада відбудеться подія «Вівальді при свічках». Музика відомого італійського композитора та інша популярна класика прозвучить у виконанні камерного оркестру “Віртуози Львова”. Початок о 18:00, повідомили організатори Zahid Concert Agency.

Програма вечора буде різноманітною – від композиторів епохи бароко Й.С.Баха і А.Вівальді, геніального класика – В.А.Моцарта до романтичної і танцювальної музики наступних епох.

Родзинкою вечора стане музика А.Вівальді, а саме його подвійний скрипковий концерт, симфонія №3 і перлина світової класики — відомий цикл концертів для скрипки з оркестром “Пори року”.

Антоніо Вівальді — чи не один із найбільш популярних і виконуваних композиторів епохи бароко. Сфера його діяльності вражає: він і композитор-новатор, скрипаль-віртуоз, диригент, педагог і католицький священник. Саме тому його музична творчість вирізняється своєю духовністю та наповнена глибоким філософським змістом. Крім того, за однією із версій Вівальді є автором сонетів, які починають кожну частину “Пір року”.

У другій частині вечора також звучатимуть романтичні твори Шуберта, танцювальні пристрасні нотки М. Родрігеса та Я.Гаде.

Твори прозвучать у виконанні улюбленців львівської публіки, камерного оркестру “Віртуози Львова”. Солістами вечора стануть: Володимир Дуда, Володимир Бойчук, Андрій Кушнір, Катерина Шалайська, Антоніна Лісогорська. Диригент – Тарас Вергун.

Цей концерт стане наступною подією із масштабного циклу «тихих» проєктів – подій без яскравих світлових чи шумових ефектів, наповнених музикою, яка дозволить у наш складний час «перезавантажитись», знайти час для себе та хоч трішки переключитися.
Організатор події – концертна агенція Zahid Concert Agency.

Квитки за посиланням: https://soldout.ua/event/1328-warm-concert-vivaldi-by-candlelight

Ольга МАКСИМ’ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.