Львів’ян запрошують на заходи в Етнопарк «Ладомирію» (Повна програма)

386
Карта Етнопарку «Ладомирія»
Карта Етнопарку «Ладомирія»

Етнопарк «Ладомирія» – це унікальний арт-простір в Радивилові Рівненської області, де живе справжня автентика.

У «Ладомирії» можна відпочити душею, поринути у минуле, дізнатися багато цікавого. Тут можна побачити скансен, ткацьку майстерню, Музей автентичного костюма, воркшоп-простір та ресторацію «Аустерію», орендувати автентичний костюм.

Ініціатором створення етнопарку є кандидат історичних наук Володимир Дзьобак, керівник ГО «Центр дослідження і відродження Волині», проєктів «Ткацька крамничка «Серпанок», «Етнопарк «Ладомирія».

Програма заходів Етнопарку «Ладомирія»
Програма заходів Етнопарку «Ладомирія»

Впродовж 2024-2025 років в етнопарку можна відвідати пізнавальні заходи, які будуть цікаві як для дорослих, так і дітей. В програмі лекції, майстер-класи, конкурси, ігри, обряди, виставки, екскурсії та зустрічі з цікавими особистостями.

7 травня в етнопарку будуть презентувати виставку великодніх рушників та листівок «Великодні передзвони».

Продовженням теми історії одягу, яку розпочали в етнопарку взимку, буде відкриття виставки літнього одягу, яка відбудеться 1 червня. Також в червні заплановані Дівич-вечір. (8.06), Звукотерапія з Максимом Бережнюком (Знайомство зі старовинними інструментами) (23.06), Етно-забава «Русалчин тиждень» (23.06). А кульмінацією червня стане відкриття виставки  старовинних рибальських експонатів. (29.06).

Карта Етнопарку «Ладомирія»
Карта Етнопарку «Ладомирія»

В етнопарку ви побачите: виставкову залу, де представлено відтворені автентичні костюми історичної Волині, відвідаєте майстер-класи з ткацтва та пов’язування традиційних  головних уборів. Екскурсії та різноманітні тематичні пригодницькі ігри (для різних вікових категорій і згідно сезонів) проводяться впродовж усього року. У плані можливі незначні зміни. Слідкуйте за оголошеннями на сторінках «Ладомирії» та «Центру дослідження та відродження Волині».

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.