Львів’ян запрошують на виставу «Дивовижна божевільна» (відео)

900
Львів'ян запрошують на виставу «Дивовижна божевільна»

Вистава, що захоплює глядача з першої до останньої секунди. 22 січня у ПК Залізничників «Рокс» у Львові відбудеться вистава Любави Грєшнової “Дивовижна божевільна”. Початок події о 19:00, повідомили організатори  VINIL Concert agency та SeverMax Studio.

“Дивовижна божевільна” – це нова вистава, створена Любавою Грєшновою, відомою акторкою театру та кіно. Вистава не є типово театральною та містить цікаві повороти сюжету й незвичайну постановку.

“Життя – дивовижна пригода, в якій важко щось передбачити… Але якщо ти довірлива і божевільна блондинка, яка взяла здоровенний кредит у підозрілому банку і забула про нього, можна з усією упевненістю сказати, що пригоди точно самі постукають у твої двері. Але якщо ти колектор-початківець, чи не залишишся ти винним самому собі, зв’язавшись із чарівною навіженою?” – розповідають про сюжет вистави організатори VINIL Concert agency та SeverMax Studio.

.”Дивовижна-божевільна” написана за канонами нової сучасної світової драматургії та тримає глядача з першої до останньої секунди. Вона неймовірно смішна й водночас трагічна, містить гострий, сучасний, легкий гумор, подібний до кінематографічного. Ця вистава непроста, вона не схожа ні на що інше, в ній присутні всі жанри і найголовніше – вона про кохання.

Квитки за посиланням: https://vinil.agency/events/vistawa-diwowizhna-bozhewil-na-started-on-01-14-2024

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.