Львів ян запрошують на виставку дипломних робіт випускників Академії Мистецтв

266
Львів ян запрошують на виставку дипломних робіт випускників Академії Мистецтв

Сьогодні, 30 грудня 2021 року, о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б (подвір’я ЛНАМ)) відкриється виставка дипломних робіт випускників магістерських освітніх програм ЛНАМ 2021 р. Проєкт, приурочений до святкування 75-тиріччя ЛНАМ, має на меті підсумувати результати поточного навчального року та продемонструвати актуальний зріз творчих практик молоді.

Особливість цієї виставки полягає у подоланні викликів дистанційного навчання, перед якими постали дипломники в останньому семестрі. Попри все, більшості вдалося виконати якісні проєкти та показати високий фаховий рівень підготовки, здобутий під час навчання в у найбільшому мистецькому ЗВО України. Вибрані твори цьогорічних випускників будуть представлені на виставці у галереї ЛНАМ до 4 лютого.

Твори молодих митців зазвичай вирізняються оригінальними художніми підходами та нестандартним баченням сучасних проблем. Серед експонатів: художнє скло, дерево, текстиль, кераміка, метал, скульптура, іконопис, оригінальні розробки у сфері дизайну тощо.

Крім того, в межах святкувань до 75-тиріччя ЛНАМ у Львові тривають виставки: «Там, де співають птахи» (галерея «Пори Року», вул. Вірменська, 23); «Сторінки історії: час «відлиги». Твори випускників ЛДІПДМ середини 1960-х рр. (Музей ЛНАМ, вул. Кубійовича, 38); «VIVAT ACADEMIA!». Твори професорсько-викладацього ЛНАМ (Національний музей у Львові ім. А. Шептицького., пр. Свободи, 20) та виставка викладачів кафедри академічного живопису (Центр Архітектури, Дизайну та Урбаністики Порохова ВЕЖА , вул..Підвальна, 4)

Галерея ЛНАМ – перший у Львові арт-простір, для підтримки та популяризації творчих ініціатив молоді. Сучасно обладнана галерея, заснована як підрозділ Львівської національної академії мистецтв у 2015 р. є своєрідним «інкубатором» авторських та колективних проєктів студентів і випускників Академії.

Марина НЕВІДОМА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.