Львів’ян запрошують на відкриття виставки робіт Ганни Кучабської “За фірткою”

336
Львів'ян запрошують на відкриття виставки робіт Ганни Кучабської "За фірткою"

В неділю, 13 лютого 2022 року, о 15.00 у виставкових залах Художньо-меморіального музею Олени Кулчицької (вул. Листопадового чину, 7) відбудеться відкриття виставки робіт Ганни Кучабської “За фірткою”.

На виставці “За фірткою” Ганна Кучабська представляє творчі роботи – краєвиди, предмети і куточки, вихоплені з невибагливого побуту селянина («У стодолі», «За фірткою», «Поле за городом», серія «Ритми і фактури» й ін.). Значну частину експозиції становлять композиції зі зображенням свійських тварин («І півень для краси…», «Кицька Беця», «Кури» й ін.). Поряд зі згаданим доробком на особливу увагу заслуговують портрети художниці «Задумався», «Господар»). Живопис авторки легкий, не перенасичений пошуками надміру складних композиційних творів. Він настроєвий, свіжий і ліричний.

Художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької у Львові
Художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької у Львові

За останні три роки Ганна Кучабська взяла участь у понад двадцяти всеукраїнських і міжнародних виставках, які відбулись у Японії, Кореї, Польщі, США, в Аргентині, Індонезії та в інших країнах, а також у рідному Львові та в Києві.

Оглянути експозицію виставки Ганни Кучабської “За фірткою” можна у виставкових залах Художньо-меморіального музею Олени Кулчицької (вул. Листопадового чину, 7) до 13 березня 2022 року.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.