Львів’ян запрошують на відкриття виставки “Під Зорею Пінзеля. Годовиця”

777
Івона Лобан
Івона Лобан

У вівторок, 17 листопада 2020 року, о 16:00 у Пороховій вежі (вул. Підвальна, 4) відбудеться відкриття виставки “Під Зорею Пінзеля. Годовиця”. Виставковий проєкт є дайджестом подій за чотири роки існування цього культурно-мистецького проєкту.

Близько тисячі людей протягом цих років підтримували проект. Ми разом створили десятки подій, які були широко висвітлені у медіа, завдяки великій підтримці журналістів. Тисячі неймовірних фотографій було створено за цей час, щоб привернути увагу до цього унікального храму.

У цьому проєкті ми хочемо поділитись з вами, як багато ми досягли, і це нам дасть силу рухатись далі.

  Афіша виставкового проєкту “Під Зорею Пінзеля. Годовиця”

Афіша виставкового проєкту “Під Зорею Пінзеля. Годовиця”

Завдяки об‘єднанню і підтримці журналістів, митців, скульпторів, музикантів, артистів, фотографів і всіх небайдужих друзів, які підтримували проєкт, на створення проєктно-кошторисної документації було виділено 250 000 грн. Промоція дозволила ознайомити львів’ян і гостей міста з цією безцінню перлиною України, а також внести костел Всіх Святих у с. Годовиця в туристичні маршрути Львівської області та у план програми “Великого будівництва 2021-2023”. І ми будемо прикладати максимум зусиль, щоб ця унікальна перлина була врятована.

Ця фотовиставка створена у рамках святкування 180-річчя фотографії на Львівщині за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.

Івона ЛОБАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.