Львів’ян запрошують на відкриття виставки “Чорна рілля ізорана…”

684
Львів'ян запрошують на відкриття виставки "Чорна рілля ізорана…"

Сьогодні, 5 січня 2023 року, о 15:00 у відділі Львівського історичного музею “Кам’яниця Корнякта” (пл. Ринок, 6, ІІІ пов.) відбудеться відкриття виставки “Чорна рілля ізорана…”

На виставці фотомитці з України і з-за її меж представлять світлини про війну в Україні, про героїчну боротьбу українського народу з російським агресором.

В експозиції виставлені роботи фотографів із Львівщини: Зоряни Адамович, Ігоря Букая, Бориса Бухмана, Юрія Бригінця, Адріани Довгої, Володимира Дубаса, Олександра Мазуренко, Олега Огородника, Яни Сідаш, Галини Ткачук.

Також свої фотороботи на виставку надали: Віталій Дубас (Німеччина), Беата Єдрух (Польша), Дмитро Козацький «Орест» (м.Малин), Валерій Лещинський (м.Київ), Владислав Назаркевич (АР Крим), Олег Пальчик (м.Харків), Олександр Харват (м.Рівне), Яцек Швіц (Польша), представники інформаційного агентства АрміяInform.

Організатори виставки: Львівський історичний музей, Львівська організації Національної спілки фотохудожників України, громадська організація “Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні” та Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації.

Куратор виставкового проєкту – завідувач фотолабораторії Львівського історичного музею Роман Геринович.

Руслан КОШІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.