Львів’ян запрошують на відкриття виставки бійця ЗСУ Артура Новікова «РІДНІ БАРВИ 4.5.0»

1107
Львів'ян запрошують на відкриття виставки бійця ЗСУ Артура Новікова «РІДНІ БАРВИ 4.5.0»

У вівторок, 1 серпня 2023 року, о 18:00 у галереї Палацу Хоткевича (вулиця Кушевича, 1) відбудеться відкриття персональної виставки бійця ЗСУ Артура Новікова «РІДНІ БАРВИ 4.5.0».

Артур Новіков родом із Краматорська. Художник має виражену громадянську позицію, що помітно не лише з його робіт. 24 лютого 2022 року ми всі прокинулись від вибухів і зрозуміли що прийшла повномасштабна війна. Тож, 26 лютого він вже офіційно був в лавах ЗСУ, як доброволець, і сьогодні продовжує боронити нашу країну від ворога.

На даний час роботи Артура частково вивезені з Донеччини та зберігаються у його родини. Частина живописних робіт знаходиться в колекціях українських музеїв та приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Проєкт “РIДНI БАРВИ 4.5.0” є приватною ініціативою автора та стартував як пересувна виставка у листопаді 2022 року. В роботах художник хоче нагадати нам про красу Сходу України, про дружбу та братерство на фронті.

Запрошуємо на відкриття виставки в галерею Палацу Хоткевича 1 серпня о 18:00. Оглянути виставку можна до 15 серпня. Вхід безкоштовний.

Олеся ЛЕВИЦЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.