Львів’ян запрошують на Stand-up Наталі Гаріпової “Мамочка повернулася”

257
Львів’ян запрошують на Stand-up Наталі Гаріпової "Мамочка повернулася"

Уже в цю п’ятницю, 3 грудня 2021 року, у CULT Comedy Hall (вул. Чайковського, 7) відбудеться Stand-up зірки «жіночого кварталу» Наталі Гаріпової “Мамочка повернулася”.

Наталя Гаріпова – комікеса з Української ліги Клубу веселих та кмітливих, двократна переможниця шоу «Розсміши коміка» та фіналістка «Сomedy Баттл». Авторка двох концертних програм «День незалежності» та «Вам буде за себе соромно», з якими вона багато гастролювала Україною та закордоном. Ведуча гумористичного шоу «Вечір з Наталією Гаріповою» на СТБ. У своїх виступах комікеса піднімає незручні питання про чоловіків, жінок, їхні стосунки та секс. І все це подає в незлій та смішній формі.

«Програма, з якою Наталя Гаріпова виступить в CULT Comedy Hall, – абсолютно нова. Вона буде присвячена вагітності, родам та вихованню дітей. Рік тому авторка занурилася у світ материнства і написала велике шоу, в якому буде ділитися свіжим досвідом нової ролі. «Мамочка повернулася» – психотерапевтичний Stand-up, який дасть можливість із гумором подивитися на проблемні життєві моменти», – зазначають організатори Lutsyshyn Promo і Promotions.

Квитки можна знайти тут – secure.wayforpay.com/payment/CULT20211106

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.