Львівʼян запрошують на сьомий Відкритий міжнародний музичний маратон пам’яті Василя Сліпака W LIVE. У світлі Метеора

288
Василь Сліпак
Василь Сліпак

Сьогодні, 29 червня 2029 року, у Львівській національній філармонії розпочнеться сьомий Відкритий міжнародний музичний маратон пам’яті Василя Сліпака W LIVE. 

Події триватимуть чотири дні та пройдуть під гаслом “У світлі Метеора”, повідомили організатори.

Гасло організатори обрали, оскільки саме до метеора було подібним життя новітнього українського Героя: як відомо, небесні тіла згоряють при падінні, набравши величезну швидкість, а найяскравіше зоря виблискує в останній свій час.

«Метеори спалахують, освітлюючи шлях всім тим, кому судилось йти за нею. Талант Василя Сліпака надихає на подальшу боротьбу, а постать є прикладом жаги до вільного життя, нестримної енергії сучасності», – зазначили організатори.

29 червня о 19:00 відбудеться концерт «Про скорботу, велич і сміх». Масштабна Четверта симфонія звучатиме у виконанні чудового сопрано Інни Федорій та Академічного симфонічного оркестру під батутою польського дириґента Вінсента Козловського.

Після чергової творчої кризи видатний композитор Густав Малер створив шедевр “кольору небесної блакиті», де втілюється неймовірна глибина роздумів над світобудовою.

Квитки: https://soldout.ua/booking/1214-grief-greatness-and-laughter

30 червня у Гарнізонному храмі відбудеться концерт «Молитва до Василя». Струнний квартет «Фенікс» виступить з творами Олександра Козаренка, Ганни Гаврилець та Гії Канчелі. Втрати війни не оминули музичну спільноту України. Особливо боляче вони вразили з передчасним відходом двох митців неймовірного таланту — Ганни Гаврилець та Олександра Козаренка. У творах проявиться мелодичне та ритмічне багатство, яскравий фольклорний стрій та сучасна музична мова. Вхід вільний.

1 липня відбудеться концерт «Пісні для Василя». Відомі камерні виконавці Львова представлять солоспіви найважливіших композиторів ХХ століття та сучасну  інструментальну музику, що вже стала символом України у світі: неймовірно щемкий парафраз на тему нашого Гімну від Юрія Шевченка та геніальний “Гуцульський танець” Мирослава Скорика. Крім того, еталонні обробки українських народних пісень, що закарбувались у пам’яті нашого суспільства і будуть збережені завдяки мистецькому погляду на них.

Квитки: https://soldout.ua/booking/1216-songs-for-wassyl

2 липня відбудеться концерт «Spirito d’amore. Mozart». Солісти та оркестр в особливому театралізованому дійстві подарують чуттєві музичні барви у калейдоскопі вокальних та інструментальних творів Моцарта!

Квитки: https://soldout.ua/booking/1218-w-live-spirito-damore-mozart

З вдячністю до наших воїнів-захисників та військових медиків організатори  запрошують їх відвідати події Маратону безоплатно.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.