Львів’ян запрошують на прем’єру вистави «Pentecost»

357
Перший театр
Перший театр

27 вересня 2019 р. о 18 год. Перший театр (вул.Гнатюка, 11) запрошує глядачів відвідати останню прем’єру літа – політично-мистецький трилер – виставу «Pentecost».

Отже… Закинута балканська церква на перетині шляхів різних завойовників раптом стає перехрестям різних культур. Знайдена тут унікальна середньовічна фреска з’являється на сцені як яблуко розбрату, перетворюючись далі і на заручницю, і на жертву. Майже детективна історія затягує глядача у міцний клубок гострих тем сучасності – розбрат, тероризм, біженці.

З недавнього часу усі питання, які піднімає вистава знайомі також українцям – рано чи пізно нам доведеться відповідати на них. Що ми хочемо будувати – нову Вавілонську вежу чи мости та шляхи до порозуміння? Оберемо ізоляцію чи приймемо дар П’ятидесятниці – мову людяності?

Вистава є постановкою-переможцем конкурсу Taking the Stage («Захопити сцену»), створена при сприянні Британської Ради British Council Ukraine.
Вистава розрахована на дорослу аудиторію.

Вистава «Pentecost»
Вистава «Pentecost»

Режисер постановки – Лариса Діденко, відома львів’янам за нещодавньою прем’єрою Першого театру “Проданий сміх”.
Автор тексту – видатний британський драматург Девід Едгар, знаний світовій аудиторії як сценарист історичної костюмованої кінодрами “Леді Джейн” із Хеленою Бонем Картер у головній ролі. Його п’єса Pentecost («П’ятидесятниця») здобула звання «Кращої п’єси року» у Великій Британії у 1994 р.
Менторка проекту від Британської Ради – британська режисерка Керолайн Стайнбайс.

«Багато у чому п’єса перегукується із українськими реаліями. Наприклад, тим, що, змінивши назви вулиць, ми не можемо «…стерти минуле, наче косметику». Або питанням про те, що з цим минулим робити, адже цілком можливо «… до влади мають прийти варвари …, які руйнують, тому що не знають»”. (Лариса Діденко, режисер)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.