Львів’ян запрошують на показ фільму “Літургія протитанкових перешкод”

302
Львів'ян запрошують на показ фільму “Літургія протитанкових перешкод”

В понеділок, 21 листопада 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) таки відбудеться показ і обговорення фільму “Літургія протитанкових перешкод”.

Подія відбудеться у межах 19 Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Львівській області. Попередньо показ мав відбутися 15 листопада, але був перенесений через масовану повітряну атаку рашистів.

Фільм розповідає про українців, які тимчасово змінили професію та хочуть бути корисними Україні під час війни з Росією. Реальність в Україні поділилась на два періоди – до війни та після. Кожен громадянин намагається бути корисним у цьому загальнонаціональному спротиві. Українці змінюють свої професії та пристосовуються до потреб воєнного часу. У художніх майстернях скульптори виготовляють протитанкові перешкоди. Мовчазні постаті українських діячів, янголів, козаків та множинні копії Ісуса Христа, наче теракотова армія, завмерли в очікуванні нових творінь. Майстри зварюють металеву оборону для Збройних Сил України.

Модератор події: Ігор Гармаш, менеджер культурних проєктів, фахівець з нематеріальної культурної спадщини.

Організатори події – ГО “Патронус”, ГО “Центр мистецтв “Арт -Простір”. Партнери події: ГО “Українське фотографічне товариство”, ГО “Центр порятунку української  культурної спадщини”, Науково-технічна бібліотека Національного університету “Львівська політехніка”.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.