Львів’ян запрошують на першу річницю відновленого УФОТО

300
УФОТО
УФОТО

У вівторок, 8 листопада 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудуться святкові заходи під назвою Завершуючи перший рік відновленого УФОТО.

9 листопада 1930 року у Львові офіційно було утворено Українське Фотографічне Товариство (УФОТО).  ерез дев’яносто один рік – 9 листопада 2021 року наша команда (Роман Метельський, Софія Легін, Ігор Ткачик та Ігор Гармаш) відновила Товариство.
І ось 8 листопада 2022 року о 16 год., завершуючи перший рік нашої діяльності, ми запрошуємо на цю подію всіх наших друзів.

“Ми підведемо підсумки, нагадаємо про досягнення і додамо трохи статистики.
Представимо наших партнерів і подякуємо їм за дружбу, розкажемо про наші плани і розпитаємо вас чого ви від нас очікуєте. З радістю приймемо ваші подарунки і, можливо, зробимо подарунок комусь”, – розповідають організатори.

В рамках святкування відбудеться прем’єрний показ фільму, оцифрування якого відбулося завдяки співпраці УФОТО в особі Ігоря Ткачика та відділу археології, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича. Фільм розповідає про археологічні розкопки, які проводились в кінці 50-х років Львівським інститутом суспільних наук Академії Наук УРСРї в с. Молодове, що було затоплене в 1981 р. внаслідок будівництва Верхньо-Дністровської ГЕС. Село знаходилось нижче по течії від відомої Бакотської затоки, тож це унікальна можливість побачити як виглядав Дністровський каньйон до затоплення.

Однією з родзинок стане відкриття виставки світлин Олександра Пежанського під назвою “Перший колір”. В експозиції будуть представлені перші відомі українські світлини Львова та околиць 1938-1939 років. Через відеозв’язок  до відкриття приєднається донька світливця Олександра Пежанського, Дарія Ярошевич, зараз мешкає в Чікаго (США) і погодилася поділитися спогадами про батька.

На завершення Роман Метельський проведе кураторську екскурсію оновленою експозицією Львівського Фотомузею.

До та після події традиційно пригощатиме наш незмінний партнер Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.