Львів’ян запрошують на перегляд художнього фільму “Ісус”

353
Кадр з фільму
Кадр з фільму "Ісус"

В п’ятницю, 23 грудня 2022 року, о 17.00 (час змінено відповідно до групи відключення електроенергії) в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться показ фільму “Ісус”.

Історична драма 1979 року буде показана в рамках проєкту “Живе кіно у Львові” з оригінальної кінострічки. Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”. Показ здійснить Олександр Мандрик.

У режисера Джона Хеймана, який зняв понад 30 фільмів і отримав безліч нагород за свої роботи, була вагома причина, щоб зняти цей фільм: він хотів якомога точніше донести Благу вість про Ісуса, яка б зображувала історичний Ізраїль (Палестину) першого століття. Після ретельного обмірковування він вирішив, що текст Євангелія від Луки може служити основою для потужного і надійного сценарію. За оцінкою Хеймана, Блага Вість від Луки мала безліч достоїнств. Вона була точною в подробицях та заслуговувала на довіру з історичної точки зору; і найважливіше — вона давала детальний опис служіння Ісуса Христа і ясно викладала Його вчення.

Фільм повинен був зніматися в Ізраїлі. Більше ніж п’ять тисяч людей, задіяних в епізодичних ролях, були подібні до армії, що бере участь у військових діях. Після декількох проб вибір актора на роль Ісуса припав на Браяна Дікона, члена королівського товариства «Нью Шекспір Компані». Щоб підготуватися до зйомок, Браян Дікон прочитав Євангеліє від Луки більш як двадцять разів у різних перекладах, запам’ятовуючи при цьому цілі глави.

Зйомки на місці зайняли сім місяців.

До та після події традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.