Львів’ян запрошують на лекцію про архітекторів Нагірних

544
Львів'ян запрошують на лекцію про архітекторів Нагірних

В п’ятницю, 20 травня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція директорки Фонду Нагірних, багаторічної дослідниці сакральної архітектури Наталі ФілевичАрхітектори Нагірні: минуле і сучасне“.

Василь Нагірний ( 1848 — 1921) та Євген Нагірний (1885 — 1951) — батько й син, визначні галицькі архітектори, за проєктами яких було збудовано близько 400 церков. Високі устремління та прагнення до вдосконалення архітектурного стилю сакральних споруд і надання їм національних рис, патріотизм не показний, а такий, що був основним підґрунтям всього життя і діяльності – характерні риси цієї видатної родини, усі члени якої стали непересічними особистостями.

Під час лекції ви дізнаєтеся про родину Нагірних, життєві шляхи та діяльність, їхній вклад у розбудову Української нації та держави, в історико-культурну спадщину нашого народу, а також про неперервність роду, про те, як нащадки продовжують високу місію своїх славних предків.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.