Львів’ян запрошують на лекцію «Марія з роду Карп’юк в контексті доби»

310
Львів'ян запрошують на лекцію «Марія з роду Карп’юк в контексті доби»

У вівторок, 16 травня 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ «Львівська політехніка» відбудеться авторська лекція «Марія з роду Карп’юк в контексті доби» кандидатки філологічних наук, письменниці, культорологині, старшої наукової співробітниці Снятинського літературно-меморіального музею Марка Черемшини Іванни Стеф’юк.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Як вплинули дві світових війни на характер художниці з тендітним серцем, яку роль відіграли у її житті письменник Марко Черемшина та митрополит Андрей Шептицький, яка доля Марії Карп’юк у школі Олекси Новаківського,чим запам’яталася вона сучасникам – на ці та інші запитання авторка лекції спробує дошукатися відповіді.

За час лекції доповідачка також стисло охарактеризує свою книжку культурологічних есеїв «Портрет українця», у якій вміщені дослідження про рід Карп’юків, Семанюків. Книжка вийшла у видавництві «Український письменник» (м.Київ).

Вхід вільний. До та після події традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.