Львів’ян запрошують на концерт Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька»

718
Львів'ян запрошують на концерт Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька»

Цієї неділі, 28 травня 2023 року, о 17:00 в центральному атріумі ТРК Victoria Gardens відбудеться Благодійний концерт Народного артиста України Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька».

Метою заходу є збір коштів на пікапи для ЗСУ організований БФ «Завжди Україна». Звучатимуть пам’ятки української культурної спадщини – поезія та музика Русі-України.

«Хорея Козацька» – колектив стародавньої музики, який виконує композиції різних епох —  українського Середньовіччя, ренесансу, бароко, класицизму.

“Ми з приємністю запросити до Львова цей колектив, щоб львів’яни та гості міста мали можливість почути давню українську музику, віднайдену в архівах. Ця музику створили наші предки, вона є нашим багатством і пам’яттю, тож мусимо її шанувати і поширювати для нових поколінь українців,- каже голова Благодійного фонду  «Завжди Україна» Андрій Дячишин.- Тарас Компаніченко – народний артист України, який зараз служить у лавах ЗСУ і це вдвічі важливо, що він зголосився допомогти роботі нашого фонду. Ми організовуємо концерти щомісяця. Під час виступів артистів отримуємо донати від глядачів як вдячність за відвідану ними подію. Ми не можемо припиняти нашу програму “Пікап для ЗСУ”, адже нові запити на автомобілі продовжують надходити від військових».

Вхід на концерт гурту «Хорея Козацька»  – безкоштовний, доброчинні внески на ЗСУ вітатимуться.

Наталя ГОЛОВАЧКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.