Львів’ян кличуть на лекцію Анатолія Гурина “Модерні аптеки Львова: від 29 -ї до 50 +”

479
Львів'ян кличуть на лекцію Анатолія Гурина “Модерні аптеки Львова: від 29 -ї до 50 +”

У вівторок, 28 листопада 2023 року о 17.00, у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться лекція екскурсовода інтерактивного музею “D.S. Таємна аптека”, краєзнавця Гурина Анатолія “Модерні аптеки Львова: від 29 -ї до 50 +”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Інтерактивного музею D.S.Таємна Аптека та Львівського палацу мистецтв.

Разом з лектором продовжимо відкривати незаслужено забуті сторінки з історії львівських аптек. В міжвоєнний період ХХ ст. у Львові була відкрито більше 20 приватних аптек. Вони знаходилися як в центрі міста так і на його околицях. В цей період також потужно розвивається мережа “соціальних аптек” або ж “аптек каси хворих”.

Дещо сповільнило розвиток аптечної справи в місті закриття фармацевтичного відділення у Львівському університеті. А світова економічна криза 30-их років торкнулася і аптечної галузі. Однак аптеки відкривалися. Станом на 1939 рік в місті їх вже було понад 50.

Про те хто були їх власниками і де вони знаходилися, цікаві і трагічні сторінки з їх історії запрошуємо послухати 28 листопада о 17.00 год. в лекції екскурсовода інтерактивного музею “D.S. Таємна аптека”, краєзнавця Гурина Анатолія.

До та після лекції гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.