Львіський замок Тамплієрів

1248
Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у Львові

І не тільки замок Тамплієрів, а я ще багато історичних замкових споруд і комплексів можна зустріти завітавши в кінець подвір’я палацу Потоцьких у Львові.   В цьому маленькому парку мініатюр на 50 квадратних метрах можна побачити половину давньої України.

Тут на якийсь час забуваєш про все і просто розглядаєш ці, зроблені майстерною рукою, маленькі дива.

Стовп у Кам’янці

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: у давнину Берестейська земля, тепер Білорусія. Закладено 1276 року.

Замок княжої доби в Олесько

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: у давнину Волинь, тепер Львівська область. Зведено у XIV-XV століттях.

Замок Тамплієрів у Середньому

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: Закарпаття. Зведено у XIII-XVII століттях.

Костел у Біще

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: Галичина, Тернопільська область. Зведено у XVII-XVIII століттях.

Замок в Острозі

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: Волинь, Рівненська  область. Зведено у XIV-XVІ століттях.

Високий замок у Львові

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: місто Львів.  Зведено у XIІІ-XVІІ століттях.


Реклама в блозі: В наше время продажа б у товаров через интернет уже стала скорее правилом, чем исключением.

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.