Львіський замок Тамплієрів

1811
Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у Львові

І не тільки замок Тамплієрів, а я ще багато історичних замкових споруд і комплексів можна зустріти завітавши в кінець подвір’я палацу Потоцьких у Львові.   В цьому маленькому парку мініатюр на 50 квадратних метрах можна побачити половину давньої України.

Тут на якийсь час забуваєш про все і просто розглядаєш ці, зроблені майстерною рукою, маленькі дива.

Стовп у Кам’янці

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: у давнину Берестейська земля, тепер Білорусія. Закладено 1276 року.

Замок княжої доби в Олесько

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: у давнину Волинь, тепер Львівська область. Зведено у XIV-XV століттях.

Замок Тамплієрів у Середньому

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: Закарпаття. Зведено у XIII-XVII століттях.

Костел у Біще

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: Галичина, Тернопільська область. Зведено у XVII-XVIII століттях.

Замок в Острозі

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: Волинь, Рівненська  область. Зведено у XIV-XVІ століттях.

Високий замок у Львові

Парк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіПарк мініатюр замків та оборонних споруд давньої України у ЛьвовіМісце-знаходження: місто Львів.  Зведено у XIІІ-XVІІ століттях.


Реклама в блозі: В наше время продажа б у товаров через интернет уже стала скорее правилом, чем исключением.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.