Люди, яким не байдуже, або Медичний центр NOVO

206
Медичний центр NOVO
Медичний центр NOVO

У час, коли чільне місце для України та українців займає якісна високотехнологічна медична допомога, всі установи цієї галузі повинні найпершими консолідуватись та працювати в синергії й взаємопідтримці задля досягнення максимально ефективного результату. Установа благодійного фонду «Центр медичних інновацій» (Медичний центр NOVO) одним з найперших відреагував на виклики сьогодення та почав надавати безоплатні медичні послуги соціально вразливим верствам населення з початку повномасштабного вторгнення країни-окупанта на нашу землю.

З квітня 2022 року NOVO виступив ініціатором та координатором міжнародної благодійної програми #CharityHelpUA. Ця програма, запроваджена спільно з фінансовим партнером, отримала назву NovoHelp: https://www.novo.lviv.ua/novohelp/.

До 1 вересня 2022 року в «Центрі медичних інновацій» безкоштовно проходили обстеження діти із районів ведення бойових дій, а дорослі – з 50% знижкою. На сьогодні акцію для осіб до 18 років та інвалідам І-ої групи усіх вікових категорій продовжено, а для учасників бойових дій та ветеранів війни вже більше року діє програма на пільгових умовах. З 10 квітня 2023 р. в Установі благодійного фонду надають послуги МРТ, КТ, УЗ-діагностики, ендоскопії та консультацій лікарів для даної категорії військовослужбовців безкоштовно! Також згідно із підписаними Меморандумами з трьома військовими госпіталями м.Львова у NOVO мають можливість пройти безкоштовну діагностику військовослужбовці, котрі зазнали травм та перебувають на лікуванні у цих медичних установах.

Медичний центр NOVO
Медичний центр NOVO

З 1 серпня 2023 року завдяки укладеному Меморандуму з КЗ ЛОР «Будинок воїна» в Установі благодійного фонду діє ще одна безоплатна програма обстежень для членів родин військових, зниклих безвісти за особливих обставин.

Неабияким кроком для можливості надавати безкоштовні послуги населенню стало впровадження з 01 липня 2023 року програми “Надання високотехнологічних інноваційних медичних послуг соціально вразливим категоріям суспільства”, що отримала назву “NOVO_helpforpeople”: https://www.novo.lviv.ua/novohelp/socially-vulnerable-categories/ завдяки отриманому гранту від Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії.

Ідея програми полягає в тому, що, надаючи якісну медичну допомогу, колектив Медичного центру NOVO набув неабиякого досвіду у роботі з особливими категоріями пацієнтів, і разом з іншими зацікавленими громадськими та державними організаціями, розробив механізм  забезпечення якісної та доступної  медичної допомоги особам, постраждалим від військової агресії росії.

Воїн ЗСУ
Воїн ЗСУ

Проєкт «NOVO_helpforpeople» передбачає надання медичних діагностичних послуг,  а саме:  магнітно-резонансну томографію (МРТ),

комп’ютерну томографію (КТ), ультразвукову діагностику (УЗД) та ендоскопічні дослідження.

Скористатись послугами програми можуть:

  • Учасники бойових дій та ветерани війни.
  • Військовослужбовці, котрі перебувають на лікуванні у військових госпіталях.
  • Внутрішньо переміщені особи до 18 років та інваліди І-ої групи усіх вікових категорій.
  • Члени родин осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (рідні першої лінії споріднення (батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені) за скеруванням від «Будинку воїна».

Загалом з квітня 2022 року і до 7 жовтня 2023 року в УБФ «Центр медичних інновацій» надано 1300 обстежень учасникам бойових дій, 380 обстежень військовослужбовцям з трьох львівських госпіталів, майже 820 обстежень внутрішньо переміщеним особам, в т.ч. і дорослим, безкоштовна програма діагностики для яких діяла до вересня 2022 року, а також 55 обстежень родичам зниклих за особливих обставин військовослужбовців.

Щоб стати учасником програми, насамперед потрібно мати скерування від лікаря на МРТ чи КТ-діагностику, із зазначенням її виду та попереднього діагнозу. Важливо також мати копії усіх необхідних документів згідно із категорією соціально вразливих верств населення.

Воїн ЗСУ
Воїн ЗСУ

Попередній запис на обстеження є обов’язковим. Для цього необхідно звернутись до контакт-центру NOVО, аби попередньо узгодити з адміністратором можливість, день і час прийому згідно із графіком роботи Установи. У день обстеження потрібно завітати до NOVO за 20 хвилин до призначеного часу для оформлення візиту.

Будьте здоровими! Любіть жити! А Медичний Центр NOVO сприятиме тому, щоб Ви отримали фахову, вчасну та якісну медичну допомогу!

Довідково. Цей проєкт створено Установою благодійного фонду «Центр медичних інновацій» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах  фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agentsin Ukraine.

Наталка СТУДНЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.