Лекція про архітектуру Львова у стилі класицизму в 1772-1848 роках від Світлани Лінди (відео)

982

Минулої неділі, 25 лютого 2018 року, в Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) завершилася експозиція виставки “Портрет міста. Львів кінця ХVІІІ — першої половини ХІХ ст.”

Генеральний директор Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького Ігор Кожан
Генеральний директор Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького Ігор Кожан

“Сьогодні останній день експонування виставки “Портрет міста. Львів кінця ХVІІІ — першої половини ХІХ століть”. Львів, який ми сьогодні бачимо, сформований якраз у той період часу. Виставка тривала у нас майже два з половиною місяці. Я хочу сьогодні від себе особисто, від відвідувачів подякувати кураторам виставки – завідувачці відділу українського мистецтва XVIII – початку ХХ ст. Оксані Жеплинській та завідувачу відділу експоциційно-виставкової та культурно-освітньої роботи Романові Зілінко.

Слухачі лекції про архітектуру Львова у стилі класицизму в 1772-1848 роках від Світлани Лінди
Слухачі лекції про архітектуру Львова у стилі класицизму в 1772-1848 роках від Світлани Лінди

Виставка дала можливість побачити львів’янам та гостям міста Львів різноплановий. Львів, як місто. Львів з його мешканцями, з його різними сторінками історії”, –  сказав генеральний директор Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького Ігор Кожан.

Світлана Лінда
Світлана Лінда

Завершилася виставка лекцією про архітектуру Львова у стилі класицизму в 1772-1848 роках від Світлани Лінди – доктора архітектури, завідувача Кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури Національного університету “Львівська політехніка”.

Як і сама виставка, лекція Світлани Лінди була надзвичайно цікавою і багато ілюстрованою та зібрала велику кількість слухачів.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.