Лекція про архітектуру Львова у стилі класицизму в 1772-1848 роках від Світлани Лінди (відео)

2089
"Портрет міста. Львів кінця ХVІІІ — першої половини ХІХ ст." можна побачити вже в п'ятницю

Минулої неділі, 25 лютого 2018 року, в Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) завершилася експозиція виставки “Портрет міста. Львів кінця ХVІІІ — першої половини ХІХ ст.”

Генеральний директор Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького Ігор Кожан
Генеральний директор Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького Ігор Кожан

“Сьогодні останній день експонування виставки “Портрет міста. Львів кінця ХVІІІ — першої половини ХІХ століть”. Львів, який ми сьогодні бачимо, сформований якраз у той період часу. Виставка тривала у нас майже два з половиною місяці. Я хочу сьогодні від себе особисто, від відвідувачів подякувати кураторам виставки – завідувачці відділу українського мистецтва XVIII – початку ХХ ст. Оксані Жеплинській та завідувачу відділу експоциційно-виставкової та культурно-освітньої роботи Романові Зілінко.

Слухачі лекції про архітектуру Львова у стилі класицизму в 1772-1848 роках від Світлани Лінди
Слухачі лекції про архітектуру Львова у стилі класицизму в 1772-1848 роках від Світлани Лінди

Виставка дала можливість побачити львів’янам та гостям міста Львів різноплановий. Львів, як місто. Львів з його мешканцями, з його різними сторінками історії”, –  сказав генеральний директор Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького Ігор Кожан.

Світлана Лінда
Світлана Лінда

Завершилася виставка лекцією про архітектуру Львова у стилі класицизму в 1772-1848 роках від Світлани Лінди – доктора архітектури, завідувача Кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури Національного університету “Львівська політехніка”.

Як і сама виставка, лекція Світлани Лінди була надзвичайно цікавою і багато ілюстрованою та зібрала велику кількість слухачів.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.