Легендарну рок-оперу «Біла ворона» покажуть у Львові

1186
Легендарну рок-оперу «Біла ворона» покажуть у Львові

27-28 вересня 2016 року на сцені Львівського Національного театру ім. М. Заньковецької гастролюватиме колектив Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру.  Це не перший творчий візит рівненських театралів до Львова. Раніше вони презентували глядачу вистави «Калігула», «Каліка з острова Інішмаан». Цього разу рівняни покажуть легендарну рок-оперу Ю.Рибчинського та Г. Татарченка «Біла ворона» та веселу музичну казку «Вовк вороні не їжак, але і… не заєць!».

Особливістю легендарної рок-опери «Біла ворона» по-рівненськи є те, що вперше вона виконується у живому звучанні естрадно-симфонічного оркестру театру. Головний диригент та автор інструментування заслужений артист України Зіновій Крет. Одну з ролей у виставі виконує фіналіст телешоу «Голос країни 2016» Микола Бобрик.

Афіша рок-опери «Біла ворона»
Афіша рок-опери «Біла ворона»

У рок-опері “Біла ворона”  глядачі побачать чи не увесь творчий колектив театру — акторів, балет, оркестр. Видовищна та яскрава вистава є цьогорічною прем’єрою і проходить у Рівному з безперебійними аншлагами.  Це історія про сміливу юну Орлеанську Діву Жанну д’Арк, яка змінила хід історії Франції та розпалила жагу до СВОБОДИ у серцях багатьох. Це історія про те, як важливо бути небайдужим та дієвим учасником долі своєї країни, нехай ти навіть тендітна діва і проти тебе сильні світу цього! Важливо одне  – залишатись не просто “білою вороною”, а мати “вибілену” душу, незаплямовані помисли, світлу мету, чисті руки і Бога у серці.

Режисер Максим Голенко та балетмейстер Максим Булгаков не ставлять за ціль повернути нас на кілька століть назад, а згадати історію та задуматися над тим, що маємо зараз і сьогодні. Але, жодних прямих натяків — кожен висновки робить сам. Жанну спершу закидають камінням, потім продають на аукціоні, спалюють та страчують. Їй пропонують аби замість неї згоріла на вогнищі повія, тільки б вона відмовилася від свого імені.

Афіша казки «Вовк вороні не їжак, але і не заєць»
Афіша казки «Вовк вороні не їжак, але і не заєць»

Весела казка з піснями та танцями «Вовк вороні не їжак, але і не заєць» розповість маленьким глядачам про те, як важливо бути охайним, не смітити і берегти свій край!

Квитки та довідки у касі театру та за тел. 098 946 51 56,  095 845 46 12

Олеся ГАЛКАНОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.