Львівський клуб файкарів запрошує усіх на свято файки (відео)

0
169
Люлька
Люлька

В суботу, 25 січня 2020 року в ресторані “Королівська пивоварня” (вул. Строєврейська, 9) Львівський клуб файкарів (Lviv Рipe Сlub) запрошує охочих на турнір “Галицька файка”. Початок свята о 10.00. Початок турніру з повільного паління файки о 14.00.

Турнір ювілейний, бо вже вп’яте щиро приймає друзів на традиційному відкритому турнірі з повільного паління люльки, відкриває новий сезон зустрічей любителів смачно покурити і продегустувати різні сорти файкового тютюну.

Цей рік є визначним, оскільки 20 лютого 1969 року була створена всесвітня Асоціація файкових клубів (СІРС), членом якої є Україна. Щиро вітаємо файкарів усього світу, президенда СІРС пана К.Кранса з 50 річним ювілеєм всесвітнього файкарського руху.

Афіша V відкритого турніру з паління люльки
Афіша V відкритого турніру з паління люльки

Цього року участь у турнірі «Галицька файка 2020» учасники з клубів України, Чехії і Словакії.

12-13 жовтня 2019 року у м.Львові, в нічному клубі Малевич, під егідою СІРС був проведений кубок світу з повільного паління файки де приймали участь 22 країни світу. Два дні особливої атмосфери в самому серці Львова для цінителів люльки, хорошої кави та дружнього спілкування, розділяючи цінності і інтереси, історичної спадщини культури паління люльки.

Перші згадки про Львівський клуб файкарів знайдено у «Музеї файки та дзвонів» м.Перемишля, Республіка Польща і датовано 1896 роком. Там сказано, що в 1896 році в Перемишлі був великий чемпіонат Європи по курінню люльок і є зафіксовано, що в ньому приймали участь 10 учасників Львівського файкового клубу.

А Львівський клуб файкарів 21 століття відновив свою діяльність у 2005 році. Основними напрямками діяльності клубу є популяризація культури паління файки, де під смачний димок ведуться довгі та невимушені бесіди про збереження традицій культури паління файки, про козаків із їх глиняними люльками чи про фруктові і букові файки гуцулів. Люлька (файка) – джерело насолоди кращими сортами тютюну і майстерністю блендерів (фахівців зі змішування сортів тютюну).

Івана ЛОБАН

Loading...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.