Львівський клуб файкарів запрошує усіх на свято файки (відео)

576
Люлька
Люлька

В суботу, 25 січня 2020 року в ресторані “Королівська пивоварня” (вул. Строєврейська, 9) Львівський клуб файкарів (Lviv Рipe Сlub) запрошує охочих на турнір “Галицька файка”. Початок свята о 10.00. Початок турніру з повільного паління файки о 14.00.

Турнір ювілейний, бо вже вп’яте щиро приймає друзів на традиційному відкритому турнірі з повільного паління люльки, відкриває новий сезон зустрічей любителів смачно покурити і продегустувати різні сорти файкового тютюну.

Цей рік є визначним, оскільки 20 лютого 1969 року була створена всесвітня Асоціація файкових клубів (СІРС), членом якої є Україна. Щиро вітаємо файкарів усього світу, президенда СІРС пана К.Кранса з 50 річним ювілеєм всесвітнього файкарського руху.

Афіша V відкритого турніру з паління люльки
Афіша V відкритого турніру з паління люльки

Цього року участь у турнірі «Галицька файка 2020» учасники з клубів України, Чехії і Словакії.

12-13 жовтня 2019 року у м.Львові, в нічному клубі Малевич, під егідою СІРС був проведений кубок світу з повільного паління файки де приймали участь 22 країни світу. Два дні особливої атмосфери в самому серці Львова для цінителів люльки, хорошої кави та дружнього спілкування, розділяючи цінності і інтереси, історичної спадщини культури паління люльки.

Перші згадки про Львівський клуб файкарів знайдено у «Музеї файки та дзвонів» м.Перемишля, Республіка Польща і датовано 1896 роком. Там сказано, що в 1896 році в Перемишлі був великий чемпіонат Європи по курінню люльок і є зафіксовано, що в ньому приймали участь 10 учасників Львівського файкового клубу.

А Львівський клуб файкарів 21 століття відновив свою діяльність у 2005 році. Основними напрямками діяльності клубу є популяризація культури паління файки, де під смачний димок ведуться довгі та невимушені бесіди про збереження традицій культури паління файки, про козаків із їх глиняними люльками чи про фруктові і букові файки гуцулів. Люлька (файка) – джерело насолоди кращими сортами тютюну і майстерністю блендерів (фахівців зі змішування сортів тютюну).

Івана ЛОБАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.