Львів’яни вимагають повернути вулиці Богдана Хмельницького демонтовану там бруківку, – петиція

3260
Бруківка на вулиці Богдана Хмельницького
Бруківка на вулиці Богдана Хмельницького

19 травня на сайті Єдиних електронних петицій до влади з’явилося нове звернення від львів’ян, де пропонується зберегти бруковане натуральним каменем (бруківкою) покриття вул. Б.Хмельницьоко. При тому – пропонується – повернути назад вже демонтовану на даний момент бруківку на цю ж вулицю.

Як пише сайт “Фотографії старого Львова”, петицію зареєстрував Юрій Гузенко.

Як зазначається у тексті петиції, на вул.Б.Хмельницького відбувається демонтаж натуральної бруківки з подальшою її заміною на асфальт, який через 5-10 років перетвориться на латану-перелатану дорогу, яку водії, а тим більше туристи, будуть обминати «десятою» дорогою. Демонтовану бруківку, звісно ж, будуть «зберігати в надійному місці» до настання невідомо яких часів.

Бруківка на вулиці Богдана Хмельницького
Бруківка на вулиці Богдана Хмельницького

Львів’яни, а зокрема мешканці даного мікрорайону Львова проти демонтажу натуральної та історичної бруківки на вул. Б.Хмельницького. Міська влада вперто ігнорує позицію львів’ян щодо цього питання. Залишається не зрозумілим на кого працює ця міська влада?

Отже, пропонується зберегти бруковане натуральним каменем (бруківкою) покриття вул.Б.Хмельницьоко. При тому – пропонується – повернути назад вже демонтовану на даний момент бруківку на цю ж вулицю. Звертаюсь до львів’ян з проханням підтримати цю петицію і в такий спосіб зберегти первісне та неповторне історичне обличчя Львова.

Автор: ГУЗЕНКО ЮРІЙ ДАНИЛОВИЧ

Дата початку збору підписів: 19 травня 2020 р.До кінця збору підписів залишилось: 58 днів

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.