Львів’яни оцифрували костел Марії Магдалини на Пустомитівщині (відео)

1884
Костел Св. Марії Магдалини у Вовкові, 2015 рік
Костел Св. Марії Магдалини у Вовкові, 2015 рік

Львівська компанія «SKEIRON оцифрувала костел Марії Магдалини у селі Вовків, що на Пустомитівщині. Щоб створили 3D-модель костелу оцифровувачі зробили 30 станцій лазерного сканування та близько тисячі фотознімків, повідомляє Galnet.

Споруду звели у двадцятих роках минулого століття. У часи Другої світової війни костел пошкодили артилерійські обстріли. Зараз, як зазначають оцифровувачі, він перебуває в аварійному стані.

Щоб створити 3D-модель костелу компанія «SKEIRON» зробила 30 станцій лазерного сканування та близько тисячі фотознімків. Як зазначив Galnet директор компанії Андрій Гривняк, зйомку проводили протягом одного дня, а постобробка близько чотирьох днів.

Нагадаємо, компанія «SKEIRON» займається оцифруванням культурної спадщини. Одним із її проєктів є «Кишенькове місто», у межах якого фахівці відцифрували близько 30 об’єктів Львова, серед яких будівлі та пам’ятники.

До слова, наразі оцифровувачі хочуть доробити спеціальний фільтр, щоб архітектурні об’єкти було зручніше переглядати з телефону.

Марічка КУРИЛО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.