Львів’янка боротиметься за звання найгарнішої жінки Всесвіту, віком 50+

1563
Оксана Бобошко-Вандерховен
Оксана Бобошко-Вандерховен

Конкурс відбудеться у столиці Болгарії — Софії, а за головну корону учасниці змагатимуться впродовж 19-23 січня. Львів’янка Оксана Бобошко-Вандерховен позмагається за титул найгарнішої серед жінок, віком 50+, на конкурсі «Grandma Universe 2020».

Про це на своїй facebook-сторінці повідомила володарка титулу TOР of UNIVERSE 2018 Уляна Оксенюк:«Нашою представницею, уособленням та символом краси Східної Європи стала наша львів’янка, неперевершена Оксана Бобошко-Вандерховен. Оргкомітетом міжнародного конкурсу краси «Місіс Східна Європа» одноголосно була затверджена кандидатура Оксани, тому що ми впевнені, що саме вона зможе достойно та на високому рівні представити Східну Європу на світовому подіумі».

Уляна Оксенюк та Оксана Бобошко-Вандерховен. Фото зі сторінки Уляни Оксенюк
Уляна Оксенюк та Оксана Бобошко-Вандерховен. Фото зі сторінки Уляни Оксенюк

 

Львів’янку-конкурсантку Уляна Оксенюк описує як невиправну оптимістку, яка вміє працювати та відпочивати із задоволенням. Оксана Бобошко-Вандерховен колекціонує антикварні поштівки епохи Сецесії, читає лекції про моду та цікавих жінок того часу, а ще — багато подорожує. А також разом із спільнотою “КОмпаньйонки і КОмпанія” займається дослідженнями , лекціями , участю та організацією культурних та мистецьких подій- повертає із забуття імена українських жінок кінця ХІХ ст – поч. ХХ ст., які були першими , хто виступили за право жінки на активну суспільну діяльність.

Сукня від Марти Ваххольц. Фото зі сторінки Оксани Бобошко-Вандерховен.
Сукня від Марти Ваххольц. Фото зі сторінки Оксани Бобошко-Вандерховен.

До слова, сукню для фінального виходу пані Оксани на подіум конкурсу створює львівська дизайнерка Марта Ваххольц

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.