«KVITKA: НА БІС!» – Оксана Муха повторить у Львові сольні концерти до 65-ліття Квітки Цісик

609
Оксана Муха
Оксана Муха

Цієї весни у рамках масштабного сольного проекту співачки Оксани Мухи «Дякую тобі, Квітко!», присвяченого 65-літтю легендарної американської співачки українського походження Квітки Цісик, по всій Західній Україні відбулося близько двох десятків концертів «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ». У рідному Львові Оксана дала аж три аншлагові виступи. Відтак, аби цю концертну програму почуло ще більше справжніх поціновувачів української пісні, Муха оголошує додаткові концерти «KVITKA: НА БІС!». День і місце зустрічі – 14 листопада, Національний театр ім. М. Заньковецької. Початок концертів – о 17:30 та 20:00.

Оксана Муха
Оксана Муха

Оксана Муха – володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали «другою Квіткою». І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні у своєму репертуарі.

Оксана Муха
Оксана Муха

– Для мене дуже цінно, що саме цього року, коли Квітці Цісик було б 65, я і мої музиканти змогли відкрити її для тисяч українців, – розповідає Оксана Муха. – Я так радію, що концерти «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ», куди б ми з ними не приїхали, збирали повні зали: у Тернополі, Івано-Франківську, Коломиї, Дрогобичі, Стрию, Червонограді… А три аншлаги у рідному Львові! Це так гарно, що українці хочуть чути українську пісню – справжню, глибоку, глибинну… Тому я хочу, щоб ми ще раз пораділи уродинам Квітки Цісик – на концертах «KVITKA: НА БІС!» 14 листопада у Театрі ім. М. Заньковецької. Квітка безмежно любила Україну і всю себе до останку віддала нам. Тож нехай наші серця знову і знову відкриваються для неї! А для мене особисто ці концерти – вимріяний з дитинства, довгоочікуваний подарунок для неї.

Оксана Муха
Оксана Муха

У програмі концертів «KVITKA: НА БІС!» – найкращі пісні із репертуару Квітки Цісик, які звучатимуть як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях. Разом із Оксаною Мухою на сцені будуть симфонічний оркестр та рок-група. Спеціальний гість – скрипаль-віртуоз Олександр Божик. Готує Муха і кілька творчих сюрпризів!

Примітно також, що цієї осені концерти, які Оксана Муха присвячує Квітці Цісик, відбудуться також у кількох містах сусідньої Польщі. Крім того, тривають переговори про гастролі з цією програмою у США та Канаді.

Оксана Муха
Оксана Муха

м. Львів, 14 листопада, 17:30 та 20:00, Театр ім. М. Заньковецької! Квитки – у касі Театру (тел.: (032) 235 – 55 – 83), а також онлайн:

Концерт о 17:30:
https://kasa.in.ua/oksana-muha-lviv
https://concert.ua/uk/event/oksana-muha-lvov

Концерт о 20:00:
https://kasa.in.ua/oksana-muha-lviv-lviv
https://concert.ua/ru/event/oksana-muha-lvov-14-11

Оксана Муха на Facebook: https://www.facebook.com/Oksana.Mukha.Music

 Додаткова інформація, організація інтерв’ю та коментарів, фотоматеріали –  за тел. +38 067 960 31 01 або по e-mail: galaguzo@ukr.net (Галина Гузьо, GMGpromo). 

Галина ГУЗЬО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.