Культова “Ватра 80-х” запрошує на два концерти пам’яті Ігоря Білозіра “Від Бога наша пісня, наша мова” (відео)

842
Культова "Ватра 80-х" запрошує на два концерти пам’яті Ігоря Білозіра "Від Бога наша пісня, наша мова"

Через великий попит 20 березня в театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться два концерти, присвячені 68-ій річниці від дня народження композитора, керівника ансамблю “Ватра”, народного артиста України Ігоря Білозіра. 

Початок о 19:30 та 16:30 (додатковий), повідомили організатори Clever Production.

На піснях славетного композитора виросло вже кілька поколінь, тож на концерті шанувальники зможуть віддати шану українському композиторові та насолодитися живим виступом улюблених виконавців.

Його “Мамина світлиця”, “Пшеничне перевесло”, ” Многая літа”, “Весільний марш” на вірші Богдана Стельмаха, “Ніби вчора”, “Коханий”, “Встань з колін, народе мій” на вірші Петра Запотічного, “Від Бога” на вірш Михайла Ткача, “Сієм, сієм, посіваєм” на вірш Максима Міщенка увійшли до золотої скарбниці українського пісенного мистецтва. У них – ніжне кохання і незгасна любов до мами, до батьківського дому, до рідної землі. У них – віра в Бога, традиції і сила нашого духу. В них – Україна!

Ці та інші пісні Ігоря Білозіра співатимуть: славетна “Ватра 80-х”, Мар’ян Шуневич, Олег Кульчицький,  Остап Стахів – народні артисти України, кожен з яких був у складі “Ватри”, а також знаменита  “Піккардійська терція”.

У концерті братиме участь відомий український поет, співавтор пісень Богдан Стельмах.

Спогадами про Ігоря Білозіра поділиться ведуча Ольга Гошовська (друга дружина композитора).  Незабутнє “Пшеничне перевесло” артисти співатимуть разом із гостями концерту.

Квитки за посиланням:

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.