“Король стрільців або Муза в офсайді”: у заньківчан – прем’єра!

1027

У заньківчан – прем’єра! 10 та 11 жовтня Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької презентуватиме виставу “Король стрільців або Муза в офсайді” за п’єсою українського письменника та драматурга Івана Керницького.

Керницький був одним із найпопулярніших авторів Західної України перед Другою світовою війною, а, відтак, став лауреатом найпрестижніших літературних премій того часу. Його п’єси мали неймовірний успіх.
П’єса “Муза в офсайді або Король стрільців” була вперше поставлена у театрі “Заграва” (найвизначніша театральна трупа Західної України 1933-38 рр.) відомим українським режисером та актором Володимиром Блавацьким – й була дуже популярною.

Чи стане популярною п’єса режисера-постановника Григорія Шумейка, – вирішуватимуть глядачі. І матимуть змогу це зробити вже завтра. Початок прем’єрного показу – о 18.00.

“Одне з містечок-курортів на Гуцульщині 40-х років ХХ століття. У місцевій молочарні молоденький поет розповідає другові, як складно, а то й практично неможливо видати книжку поезії. Але друг придумав, як горю зарадити. За щасливим збігом обставин у містечку є футбольний клуб, до якого мав прибути відомий футболіст зі Львова. Але, от біда, – загубився дорогою й не приїхав. А зниклого футболіста звати так, як і поета, – Геньо Скакун. Отже, поет може видати себе за футболіста й заробити непогані гроші.   

Та проблема в тому, що поет у футбол ніколи не грав. Він є ідеалістом у думках й на ділі, а тепер, заради заробітку в ім’я поезії й видання книжки, мусить брехати та видавати себе за іншого. Це породжує безліч комічних ситуацій”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.