«KORDON RACE 2024»: на Львівщині відбулись масштабні змагання серед захисників та захисниць

574
KORDON RACE 2024
KORDON RACE 2024

На Львівщині відбулись «KORDON RACE 2024» – це змагання, що поєднують біг з перешкодами та майстер-класи з тактичної медицини, мінної безпеки, роботи кінологів та навіть можливість постріляти з джавеліна за допомогою VR-тренажерів. 

Такі змагання провели втретє. Серед учасників – військові та цивільне населення різного віку. Вперше цього разу, окрім командних забігів були й індивідуальні, зокрема серед ветеранів і дітей.

KORDON RACE 2024
KORDON RACE 2024

«Це не просто спортивно-тактичні змагання, це круте свято спорту та командного духу в товаристві найкращих людей цієї країни – наших Захисників та Захисниць. Дякую організаторам, які зробили можливим цього року бути причетними не лише як партнери, а й як учасники, адже вперше до участі було кваліфіковано команду цивільних і це наша команда управління молоді та спорту. Ми гідно пройшли всі випробування», – зауважив начальник управління молоді та спорту Роман Хім’як.

Усього цьогорічні змагання зібрали 13 команд — представники 5 прикордонних загонів, Академії сухопутних військ, ДСНС, патрульної поліції, кінологічного навчального центру, військової служби правопорядку та ПВК «Захід». Кожна команда складалась із восьми учасників: шістьох чоловіків і двох жінок. Довжина траси – три кілометри , яка проходила через ліс, пісок, болото та водойми, з понад 20 перешкодами різного рівня складності.

KORDON RACE 2024
KORDON RACE 2024

Місця на пʼєдесталі вибороли:

  • Перше місце – Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
  • Друге місце – Головне управління ДСНС України у Львівській області
  • Третє місце  Кінологічний навчальний центр.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.